Niemieckie wózki dziecięce Hartan dostępne na polskim rynku

Miłośników motoryzacji nie trzeba długo przekonywać – zdecydowanie jedną z budzących najwięcej emocji, a także naturalnie kojarzących się z luksusem i bezpieczeństwem marek jest Mercedes-Benz. Prestiż, bezpieczeństwo, komfort – to tylko niektóre z cech pojazdów ze Stuttgartu. Co ciekawe, nie jest to zarezerwowane tylko dla samochodów. Poznajcie niemieckie wózki dziecięce Hartan.

Wózki Hartan Mercedes – to, co najlepsze dla Twojego dziecka

Hartan to rodzinny, niemiecki producent wysokiej jakości wózków dziecięcych, który od ponad 100 lat oferuje produkty dopasowane do potrzeb najmłodszych użytkowników i ich opiekunów. Na przestrzeni lat firma poświęciła wiele nakładów na ulepszanie ergonomii stosowanych rozwiązań, udoskonalenie wykorzystywanych materiałów i zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, co pozwoliło na systematyczne zdobycie niemieckiego rynku.

Spacerówki Hartan stały się nad Łabą synonimem klasy, prestiżu i dbania o dobro dziecka. Nie uszło uwadze innych marek, w tym legendarnego producenta samochodów Mercedes-Benz, z którym firma nawiązała stałą współpracę, począwszy od 2018 roku. Z jakim skutkiem?

Wózki Hartan zaczęły być sygnowane charakterystycznym logo Mercedesa, które można odnaleźć w kilku miejscach tych niewielkich pojazdów – m.in. na siedzisku, czy na ramie z rączką. Nie jest to jednak jedyny owoc współpracy z tym producentem, wózki bowiem zaczęły być projektowane we współpracy z działem projektowym marki, co odbija się w ich konstrukcji wykonanej z materiałów lekkich (pozwoliło to na obniżenie masy kompletnego wózka poniżej 9 kg, przy zachowaniu wysokiej sztywności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa).

Ponadto na ich wyposażeniu można znaleźć jeszcze kilka elementów bazujących na nowoczesnych technologiach Mercedesa – regulowane zawieszenie, hamulec postojowy czy regulowany podnóżek to tylko niektóre z nich.

Wózek dla dziecka Mercedes – wygoda i świetne wykonanie

Samochody marki Mercedes wykorzystują nowoczesną technologię nie tylko dla zapewnienia bezpieczeństwa czy łatwości manewrowania, ale również dla zwiększenia poziomu komfortu. Dlatego również tym co wyróżnia wózki dziecięce Mercedes, jest wygoda – zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego dziecka.

Ogromna w tym zasługa zarówno wygodnego i regulowanego resorowania, jak i dużych kół wykonanych z aluminium, pokrytych gumowymi oponami. O komfort opiekuna dbają dostępne dodatki, jak np. gondola transportowa ze stałą ramą, która może być montowana na stelażu, gondola miękka (która może być montowana na rozłożonym siedzisku spacerowym), trzy rodzaje śpiworka, torba na akcesoria, daszek z moskitierą, czy dostępny opcjonalnie parasol Mercedes.

W zorganizowaniu spaceru pomagają liczne kieszenie i schowki, dzięki czemu zakupy i przybory znajdą swoje miejsce, a Ty zachowasz wolne ręce.

Wózek dziecięcy Mercedes to również wysokiej jakości, bezpieczne dla zdrowia materiały. Nie zawierają szkodliwych dodatków, chronią przed promieniami UV (ochrona SPF 50+), deszczem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Nowoczesne materiały zapewniają również bardzo dobrą wentylację, pochłaniając przy tym nadmiar wilgoci.

Wózek Mercedes to również styl!

Nie tylko walory użytkowe wózków Hartan stoją za ich sukcesem, ale również wyjątkowa stylistyka. Serie powstałe we współpracy z Mercedesem bardzo mocno nawiązują stylistycznie do modeli tego producenta. Widać to zarówno w ogólnej budowie, kolorystyce czy dynamicznym kształcie, ale również w detalach, które pomagają w oddaniu nowoczesnego charakteru pierwowzoru.

Na uwagę zasługują proste, surowe formy i wszechobecny minimalizm, dzięki czemu prezentują się ponadczasowo i bardzo elegancko. Bez wątpienia doskonale komponują się z samochodami niemieckiego producenta, choć trzeba przyznać, że z innymi samochodami prezentują się równie atrakcyjnie. Nic zatem dziwnego, że na przestrzeni ostatnich lat wózki Mercedes Hartan zdobyły szereg wyróżnień i nagród – nie tylko w kategorii użyteczności, ale także za stylistykę swoich produktów.

Znajdź swój własny wózek Hartan!

Wysokiej jakości niemieckie wózki Hartan występują w wielu wariantach i wersjach kolorystycznych – tak, by dać Ci możliwość znalezienia optymalnego modelu – zarówno dopasowanego do Twojego dziecka, jak i dopasowanego do reszty Twojej stylistyki. Kolekcja Hartan Selection to wyjątkowa seria, która ma w sobie wszystko, co potrzebne, by okazać się tegorocznym hitem sezonu. Poza nimi dostępne są kolekcje Hartan Mercedes-Benz, VIP, s.Oliwer, Bit, Racer czy Topline.

Największy wybór wózków tego renomowanego producenta znajdziesz u jedynego autoryzowanego sprzedawcy marki na terenie Polski, w sklepie bambinofelice. Dostępna jest nie tylko pełna oferta wózków Mercedes, wraz z pełną obsługą gwarancyjną i serwisem pogwarancyjnym, ale również znajdziesz tam wszystkie przeznaczone akcesoria, dzięki którym poszerzysz funkcjonalność wybranego wózka.

W ofercie sklepu dostępne są również inne wysokiej jakości wózki dziecięce. Odwiedzając stronę bambinofelice https://www.bambinofelice.pl/ masz więc pewność, że znajdziesz rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do potrzeb swojego dziecka.

Najpopularniejsze telefony w 2021


Previous post 5 Warsztatów rzemieślniczych dla początkujących
Next post Spacerówka do samolotu – co warto wiedzieć przed podróżą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social profiles