Nowoczesne zegarki z GPS dla dzieci, czyli ochrona bliskich z Bezpieczną Rodziną

Pandemia Koronawirusa trwa i mobilizuje wielu z nas do zachowania wszelkich środków bezpieczeństwa. Noszenie rękawiczek, masek, zakaz spotykania się w grupach, czy wychodzenie z domu wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Co natomiast mają począć rodzice, którzy zmuszeni są wyjść do pracy i zostawić dzieci bez nadzoru na cały dzień?

W takim przypadku warto postawić na e-opiekę, czyli wszelkie dostępne elektroniczne rozwiązania, takie jak, chociażby inteligentne zegarki. Wygodne i praktyczne narzędzia do sprawowania kontroli rodzicielskiej posiada sklep Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/, który specjalizuje się w rozwiązaniach z dziedziny bezpieczeństwa.

Nowoczesny, inteligentny smartwatch wraz z dedykowaną aplikacją, którą opiekun instaluje na swoim telefonie to doskonały sposób na pozostawanie w ciągłym kontakcie z pociechą i dyskretną weryfikację tego, co w danym momencie robi dziecko. Urządzenie nie tylko sprawdza się w czasie pandemii Koronawirusa. Jego szerokie spektrum zastosowań codziennie może przyczyniać się do poprawy bezpieczeństwa dzieci w każdym wieku.

Bezpieczna Rodzina i dyskretna kontrola rodzicielska na każdy czas

Smartwatche z GPS dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla dzieci, które uwielbiają nowoczesne gadżety. Inteligentny zegarek z dotykowym, kolorowym ekranem to niezwykle modny i ciekawy dodatek dla każdego.

Dlaczego?

Ponieważ nie jest tylko zwykłym czasomierzem. Unikatowy design, wbudowany krokomierz, budzik, gra logiczna, czy latarka. W zależności od modelu, rodzic może wybrać dla swojej pociechy dokładnie taki model, o jakim marzy jego syn lub córka.

Co zyskuje opiekun?

Przede wszystkim pewność, że zawsze natychmiast może skontaktować się z dzieckiem. Smartwatch z GPS to zminiaturyzowany telefon, który odbiera i wykonuje połączenia. Dzięki dedykowanej aplikacji, rodzic w każdej chwili ma możliwość sprawdzenia dokładnego miejsca pobytu dziecka, a także prześledzenia historii miejsc, w których znajdowała się jego pociecha.

Wyznaczenie stref bezpieczeństwa ułatwi natomiast zweryfikowanie tego, czy dziecko na pewno jest tam, gdzie powinno. Funkcja nasłuchu to możliwość dyskretnego nasłuchiwania otoczenia, a opcja SOS umożliwi dziecku wezwanie natychmiastowej pomocy. Jak tego typu urządzenie może przydać się, kiedy najmłodsi nie mogą wyjść z domu?

Smartwatche, a Koronawirus i konieczność zostania w domu

Jeżeli jesteś rodzicem, który mimo Koronawirusa musi chodzić do pracy, zegarek z GPS, który znajdziesz w sklepie Bezpieczna Rodzina umożliwi Ci nie tylko szybki kontakt z dzieckiem za pomocą połączenia telefonicznego.

Na mapie w swoim telefonie sprawdzisz bowiem, czy Twoja pociecha na pewno przestrzega zasad i nie opuszcza mieszkania. Funkcja nasłuchu umożliwi Ci przysłuchanie się temu, czy syn lub córka z całą pewnością biorą udział w zdalnych lekcjach.

A jeżeli wydarzy się coś niespodziewanego, Twoja pociecha powiadomi Ci się o tym w kilka sekund wysyłając na Twój smartfon sygnał SOS – wystarczy, że naciśnie tylko jeden guzik. Smartwatche z GPS to pewność, że mimo trudnej sytuacji, każdy rodzic jest w stanie z dowolnego miejsca jeszcze lepiej i dokładniej kontrolować bezpieczeństwo swojej pociechy.

Bezpieczna Rodzina – chroń z nami swoich bliskich

Bezpieczna Rodzina istnieje na rynku już ponad 15 lat. Ponieważ stale się rozwijamy i inwestujemy w nowoczesne technologie związane z bezpieczeństwem, naszym usługom zaufało już 1 Milion Klientów. Spełniamy ważną społecznie misję, dbając o to, by zwiększać poczucie bezpieczeństwa wśród wszystkich – dzieci, dorosłych i osób starszych. Posiadamy narzędzia zapewniające ochronę bliskich Ci osób, zwierząt, cennych przedmiotów, czy domu. Zawsze możesz liczyć na nasze Dedykowane Centrum Obsługi.

Wybierając Bezpieczną Rodzinę, wiesz, że Twoje dane przechowywane są na polskich serwerach i nie są udostępniane żadnym innym, niepowołanym podmiotom. Dołącz do nas. Zadbaj o komfort i spokój i przekonaj się, że nowoczesne rozwiązania są Twoim sprzymierzeńcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles