Pomysły na prezent świąteczny do 500 złotych

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas radości, spotkań z najbliższymi oraz odpoczynku dla wszystkich zapracowanych. Prezenty w tym czasie mają jeszcze większe znaczenie aniżeli podczas innych okazji. Za ich pośrednictwem dziękujemy bliskim za wsparcie oraz obecność w całym, kończącym się już, roku. Specjalnie na tę okazję powstało zestawienie pomysłów na prezent, które nie będą kosztować cię więcej niż 500 złotych. Zainspiruj się!

Pomysły na prezent świąteczny do 500 złotych

Pomysły na prezent dla bliskich, którzy dostali już wszystko

Niezależnie od okazji, jaka nadchodzi, bardzo ciężko jest kupić upominek tym osobom, którzy zgromadzili ich już bardzo dużo. O 5 ciekawych propozycjach można poczytać np. tu. Jeżeli wszystkie typowe upominki zostały już wręczone, a pomysłów na nowe po prostu brak dobrze, że właśnie teraz czytasz ten artykuł.

Super pomysły na prezent są na wyciągnięcie ręki

Możesz zaskoczyć bliskie ci osoby nietypowym prezentem, który dodatkowo bardzo łatwo jest wybrać. Chodzi o upominki, które gwarantują niezapomnianą zabawę oraz przeżycia, które niejednokrotnie spełniają skryte marzenia. Nie kupuj kolejnych skarpetek czy swetrów, postaw na coś szalonego! Poniżej znajdziesz propozycje prezentów przeżyć, które kupisz za mniej niż 500 złotych.

  • Jazda sportowym samochodem również na torze wyścigowym
  • Skoki na bungee w towarzystwie malowniczych krajobrazów, ze zdjęciami oraz filmem
  • Warsztaty kulinarne oraz baristy
  • Vouchery do teatrów, zaproszenie na koncert chopinowski, rewie oraz pokazy operowe
  • Loty paralotnią, szkolenie oraz lot samolotem, symulatory lotu

I wiele, wiele innych. Lista wszystkich pomysłów na prezent do 500 złotych znajduje się na stronie superprezenty.pl. Oprócz podarunków znajdziesz tam również ładne opakowania oraz zestawy upominkowe. Dzięki nim będziesz w stanie skomponować odpowiedni tematyczny zbiór prezentów, z których bliska osoba będzie mogła wybrać jeden do zrealizowania.

Nietuzinkowy pomysł na prezent, niezapomniane wspomnienia

Co przemawia za tym, aby wybrać właśnie taki podarunek? Oto kilka argumentów, które warto wziąć pod uwagę, kiedy zastanawiasz się nad kupnem prezentu w formie przeżycia.

Zerwij z rutyną i rozerwij się!

Ilość obowiązków, które wykonujemy każdego dnia czasem może po prostu przytłoczyć. Zwłaszcza podczas świąt Bożego Narodzenia, kiedy radości jest tyle, ile wcześniejszych przygotowań. Ciągły wyścig z czasem, życie na wysokich obrotach oraz stres nie zawsze pozwalają w pełni cieszyć się życiem. Pomóż swojemu bliskiemu na chwilę oderwać się od obowiązków oraz nudnej codzienności – zafunduj mu na przykład skok na bungee. Emocje związane z nowym doświadczeniem staną się motorem pozytywnego myślenia. Zerwanie z rutyną co jakiś czas należy się każdemu z nas!

Zmiana perspektywy przynosi czasem nowe pomysły

Większość ludzi żyje według utartego schematu, w którym zostali wychowani. Obowiązki, rodzina i odkładanie pieniędzy na spokojną przyszłość to nasz chleb powszedni. Często zapominamy o tym, że doświadczenia zbiera się przez całe życie, a my przeżyliśmy jego, mimo wszystko, tylko pewną część.

Nowe sytuacje oraz przeżycia generują czasami bardzo pozytywne zmiany w podejściu do życia czy chociaż niektórych spraw. Może okazać się, że dzięki prezentom takim jak kurs baristy twój bliski odkryje w sobie nową pasję, która pozwoli mu doświadczać oraz cieszyć się z zupełnie nowych rzeczy.

Poszerz horyzonty

Utarte zachowania oraz rutyna pozwalają zbudować ludziom poczucie bezpieczeństwa. Niestety, istnieje niebezpieczeństwo, że przez to przestaną szukać coraz to nowych bodźców w życiu oraz pretekstu do ciągłego odkrywania świata. Wielu dorosłych osób uważa, że szalone oraz spontaniczne przeżycia już dawno za nimi. Warto przełamać ten smutny schemat i pokazać bliskim, że można myśleć inaczej. Poszerzanie horyzontów, zmiana postrzegania naszego życia czasami potrzebują drastycznego impulsu, niespotykanej dotąd energii. Tym właśnie są przeżycia zachowane w formie prezentów. Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

0 0
0 %
Happy
50 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
50 %
Surprise

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Social profiles