POWERbot™ Star Wars™ – robot sprzątający, którego docenią fani Gwiezdnych Wojen

Dla fanów SWmarka Samsung proponuje wyjątkową, limitowaną edycję robotów sprzątających POWERbotStar Wars, które są praktycznym sprzętem o designie, który ucieszy każdego wielbiciela oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdne Wojny zachwycają widzów już od niemal 40 lat, będąc światowym popkulturowym fenomenem. Wraz z filmem pojawiają się dedykowane gadżety związane z uniwersum, które nie umkną uwadze fanów. Jednym z innowacyjnych, a zarazem użytecznych produktów inspirowanych kultowymi postaciami – mrocznym Lordem Vaderem oraz ubranymi w białe hełmy Szturmowcami – są roboty sprzątające POWERbot™ Star Wars™ marki Samsung. Te innowacyjne i oryginalne urządzenia powstały przy współpracy z największymi fanami sagi, dzięki czemu autentycznie odwzorowują jej bohaterów.

Od fanów dla fanów

Firma Samsung ściśle opierała się na wizji fanów i ich doświadczeniu na każdym etapie – od planowania produktu, po projektowanie, produkcję, marketing i dystrybucję. Czarna wersja robota bezbłędnie odzwierciedla maskę Dartha Vadera, biała zaś do złudzenia przypomina hełm Szturmowca Imperium Galaktycznego. Nowa seria POWERbot™ Star Wars™ to nie tylko doznania wizualne, ale i słuchowe. Urządzenia wydają dźwięki, które inspirowane są odgłosami filmowych bohaterów. Podczas sprzątania możemy usłyszeć legendarne dialogi, fragmenty marszu imperialnego oraz innych elementów ścieżki dźwiękowej z filmu.

POWERbot™ przywróci porządek w Twoim domu

POWERbot™ Star Wars™ to jednak nie tylko designerski wygląd, ale przede wszystkim szereg innowacyjnych technologii. Robot szczególnie zachwyca wysoką mocą ssącą, która jest 20 razy większa niż w jego pierwowzorze. Urządzenie samo określa typ powierzchni i dostosowuje do niej moc ssania. Zbiera kurz i brud z twardych powierzchni i dywanów – nawet ten ukryty głęboko we włosiu. Technologia Clean Edge to z kolei gwarancja skutecznego usuwania brudu przy krawędziach. Nowoczesny POWERbot™ pokona każdą przeszkodę. Funkcja FullView Sensor™ 2.0 pozwala mu sprawnie omijać meble i domowe sprzęty, by dotrzeć w każdy, nawet najtrudniej dostępny, zakamarek. System Visionary Mapping™ Plus daje możliwość zapamiętania rozkładu pomieszczenia, by robot mógł optymalnie zaplanować trasę sprzątania.

Inteligentne sprzątanie

POWERbot™ Star Wars™ to także możliwość zdalnego zarządzania sprzątaniem, nawet gdy jesteśmy bardzo daleko od domu. Wersja inspirowana wizerunkiem Lorda Vadera umożliwia połączenie z Wi-Fi, byśmy za pośrednictwem specjalnej aplikacji mogli panować nad porządkiem w swoim domu z każdego miejsca na ziemi.

Roboty sprzątające z limitowanej edycji Star Wars™ są już dostępne w sklepach.

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles