Rolka czyszcząca – Do czego służy?

Rolka czyszcząca to jeden z wielu elementów wyposażenia odkurzaczy piorących, które usprawniają jego pracę.

Pozwalając wykorzystywać to urządzenie w jeszcze większej ilości sytuacji. Dzięki specjalistycznej budowie pozwala ona na zbieranie jednocześnie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, pyłków i kurzu z podłogi, wraz z jej myciem. Jej wygląd przypomina wałek do malowania, ponieważ rolka ta posiada osadzony na walcowatym wnętrzu materiał, zbierający zanieczyszczenia. Tego typu element można znaleźć między innymi w odkurzaczach marki Bissell.

Jak wykorzystać rolkę czyszczącą?

Rolka czyszcząca Bissell wykonywana jest z wysokiej jakości włókien mikrofibry, które doskonale chłoną wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Osadzające się na pojedynczych puchatych włoskach mikrofibry. Dzięki delikatnemu materiałowi pokrywającego rolkę czyszczącą, może być ona stosowana z powodzeniem na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich. Od kuchennych i łazienkowych kafelków i terakoty, poprzez panele, podłogi gresowe oraz podłogi wykonywane z naturalnego drewna i parkiety. Rolka czyszcząca można także z powodzeniem zostać zastosowana na wykładzinach, w celu pozbycia się wszelkiego rodzaju uporczywych zanieczyszczeń, a także kurzu i roztoczy, zgromadzonych pomiędzy włóknami wykładziny. Odświeżając jej wygląd
Zalety stosowania rolki czyszczącej Bissell

Bissell to urządzenia, które nie tylko pomagają zadbać o czystość w domach i różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Dzięki doskonałym właściwościom czyszczącym połączonym z działaniem wody idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie przebywają alergicy. Stosując rolkę czyszcząca w odkurzaczu piorącym Bissell, można skutecznie pozbyć się z powierzchni płaskich sierści zwierząt domowych, która zostanie zebrana co do jednego włoska, pozostawiając podłogi w idealnej czystości. Jednocześnie ograniczając się roznoszenie się alergenów, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych odkurzaczy.

Zawsze perfekcyjna higiena powierzchni płaskich

Możliwość wymiany rolki czyszczącej w odkurzaczach marki Bissell, pozwala na utrzymywanie podłóg i innych powierzchni, zawsze w maksymalny porządku i perfekcyjnej higienie. Co jest niezwykle ważnym aspektem dla rodziców, posiadających raczkujące dzieci, a także alergików. Wystarczy dokupić wymienną rolką czyszcząca, aby móc cieszyć się nieskazitelną czystością w swojej przestrzeni, bez żadnego prania, suszenia czy innych skomplikowanych czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles