Sklep Akson dla 3 pokoleń

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny nie jest domeną specjalistycznych instytucji zajmujących się pracą nad sprawnością osób starszych. Nasze społeczeństwo starzeje się, często powracamy więc do wzorca wielopokoleniowych rodzin. Z drugiej strony przeglądając profesjonalne oferty, prezentowane choćby przez sklep Akson, łatwo zauważyć, że nietrudno znaleźć produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci. Wpływ na to mają zapewne coraz częstsze wady postawy u najmłodszych.

Okazuje się, że sposób naszego życia: coraz mniej czasu na ruch, długotrwale utrzymywana statyczna pozycja ciała i brak wiedzy na temat konieczności utrzymywania prawidłowej sylwetki przyczynia się do problemów narastających w czasie. Produkty, które sklep Akson zebrał w jednym miejscu, to odpowiedzi na różnego rodzaju dolegliwości.

Oferta dla najmłodszych

Mogłoby się wydawać, że dzieci – poza oczywistymi przypadkami niepełnosprawności – te problemy nie dotyczą. Sklep Akson jednak, obok wózków aktywnych i rehabilitacyjnych, oferuje szeroką gamę ortez oraz… rowerków rehabilitacyjnych. Zastosowanie ortez jest dość oczywiste. Ruchliwość w pierwszych latach naszego życia i brak wyrobionych bezpiecznych nawyków powoduje, że zwichnięcia czy skręcenia kończyn to stosunkowo częste sytuacje. Z kolei bezpieczne rowerki są świetnym narzędziem rehabilitacyjnym i propozycją dla dzieci z zaburzeniami ruchu i zachwianym poczuciem równowagi.

Sklep Akson dla kobiet i mężczyzn

Wkroczenie w dorosłość to sytuacja, w której zaczynamy przewidywać różnego typu scenariusze. Z jednej strony nadal jesteśmy osobami aktywnymi: urazy i kontuzje są więc zdarzeniami prawdopodobnymi, a ortezy mogą okazać się niezbędne. Inny punkt widzenia wskazuje jednak, że mocno zaczynamy kontrolować jakość naszego życia. Wzrastająca świadomość lub dolegliwości zdrowotne powodują, że interesuje nas jakość naszego snu i komfort codziennego funkcjonowania, stąd zainteresowanie ortopedycznymi poduszkami i artykułami rehabilitacyjnymi. Z kolei wałki i piłki sprzyjają sportowcom.

Dla seniora

Jesień życia to moment, w którym poszukujemy różnego rodzaju rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Szczególnie przydatne są wszelkie produkty wspierające samodzielne poruszanie się. Codziennie przydadzą się także artykuły higieniczne, sprzęt do ćwiczeń, ale również ciśnieniomierze i inne produkty umożliwiające bieżącą samokontrolę stanu zdrowia.

Oferta produktów ortopedycznych i rehabilitacyjnych jest szeroka, zaś przemiany w naszym społeczeństwie sprawiają, że bardzo często na każdym etapie naszego życia poszukujemy takich rozwiązań.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Szukasz inspiracji na budowę domu? Zajrzyj na lovehouse.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles