Sprzęt AGD, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni

Sprzęt AGD to nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni. Nowoczesne urządzenia, oprócz wszechstronności ich zastosowań i przydatnych funkcji ułatwiających gotowanie czy przechowywanie żywności, stanowią również ciekawy element wystroju.

Więcej o ciekawych technologiach wykorzystywanych w sprzęcie kuchennym dowiesz się ze strony: Znamy się od kuchni. Wybierając AGD do kuchni, warto zwrócić uwagę na urządzenia, które są w stanie zastąpić inne, np.: piekarnik z funkcją gotowania na parze czy wyposażony w obrotowy talerz, taki jak w kuchence mikrofalowej.

Piekarnik kompaktowy, czyli piekarnik i kuchenka mikrofalowa w jednym

Nowoczesne piekarniki kompaktowe łączą w sobie funkcje tradycyjnego piekarnika z funkcjami kuchenki mikrofalowej. Doskonałe wypieki w domu to nie tylko kwestia umiejętności, ale również odpowiedniego sprzętu. Piekarnik kompaktowy to zatem sprzęt, którego nie może zabraknąć w kuchni. Posiada obrotowy talerz, świetnie sprawdzający się do podgrzewania potraw, jak i innowacyjne grzejne szuflady, idealne do utrzymywania stałej temperatury posiłków oraz do rozmnażania. Z ich pomocą można również roztopić czekoladę, a nawet przygotować własnoręcznie jogurt naturalny.

Piekarnik parowy, czyli pieczenie i gotowanie na parze

Piekarnik wyposażony w specjalny generator pary to niezbędne urządzenie w domu każdego, kto chce odżywiać się smacznie i przede wszystkim zdrowo. Potrawy pieczone i gotowane na parze są idealnie soczyste i pełne smaku, a jednocześnie zachowują wszystkie cenne wartości odżywcze, które traci się przy innych sposobach obróbki termicznej jedzenia. Nowoczesne piekarniki parowe posiadają również aż 9 gotowych programów, przystosowanych do przygotowywania różnego rodzaju dań.

Nowoczesna lodówka z funkcją Total No Frost i Fresh On

Lodówka to nieodłączny element każdej kuchni i idealne miejsce na produkty spożywcze, które wymagają przechowywania w niższej temperaturze. Wybierając lodówkę dla siebie, warto zwrócić uwagę na nowoczesne i funkcjonalne modele z przydatnymi funkcjami, takimi jak: Fresh On, która powoduje, że jedzenie dłużej pozostaje świeże czy Total No Frost, czyli technologią, która zapewnia kontrolę nad stałym poziomem wilgoci zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce, tym samym ograniczając rozwój szkodliwych dla zdrowia bakterii. Co więcej, nowoczesna lodówka nie wymaga cyklicznego rozmrażania.

Okap kominowy i meblowy

Okap to niezbędne urządzenie w każdej kuchni, jeśli zależy nam, aby zapach przygotowywanego jedzenia, zwłaszcza smażonego, nie roznosił się po całym mieszkaniu. Nowoczesne okapy kominowe wyposażone są w nowoczesny system Touchless, czyli sterowania gestem. Dodatkowo umieszczony w nich generator ozonu trwale usuwa brzydkie zapachy oraz działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Z kolei okapy meblowe są niezwykle wydajne dzięki specjalnym turbinom, które skutecznie pozbywają się nieprzyjemnej woni z kuchni, a ich cicha praca wpływa na lepszy komfort użytkowania kuchni, zwłaszcza gdy jest ona połączona z salonem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles