Wyjątkowy prezent z okazji dnia babci i dziadka

Babcia i dziadek to wyjątkowe osoby w życiu dziecka. W dniu święta babć i dziadków zwykle chcemy obdarować ich wyjątkowym prezentem, który podkreśli zaangażowanie, miłość i podziękowanie za wszystko, co robią dla swoich wnuków. Jaki wyjątkowy prezent z okazji dnia babci i dziadka można im podarować, aby zapamiętali na długo ten szczególny dzień? Oto nasze propozycje.

Niewielki gadżet może wywołać ogromną radość

Kiedy brakuje pomysłu na prezenty, warto wziąć pod uwagę fotogadżety. Różnego typu drobiazgi ze zdjęciami wnuków, uzupełnione o dedykację czy życzenia ucieszą każdego. Na tę okazję można zrobić sobie specjalną sesję zdjęciową z dziećmi, albo też wybrać ulubione zdjęcia rodzinne. Elegancki kubek ze wspólną fotografią pozwoli podczas codziennej kawy czy herbaty przywołać na myśl ciepłe chwile spędzone wspólnie. Niewielki breloczek ze zdjęciem to uniwersalny prezent, który dodatkowo pomoże nie zapomnieć o kluczach. Można również zdecydować się na fotozegar odmierzający czas do następnego spotkania, czy miękką poduszkę z wysokiej jakości nadrukiem fotografii. Zamówienie tego typu akcesoriów nie jest bardzo czasochłonne ani trudne, więc nawet bardzo zabiegane osoby są w stanie sobie z tym poradzić. Prezent można uzupełnić o fotokartkę z w pełni spersonalizowanymi życzeniami.

Wspólne wspomnienia zamknięte w eleganckiej fotoksiążce

Interesującym pomysłem sprawdzającym się także jako prezent dla babci lub dziadka jest fotoksiążka. Starsze osoby zwykle lubią oglądać zdjęcia w formie wydrukowanej, niecyfrowej. Elegancka fotoksiążka w jednym z wielu dostępnych formatów może zastąpić nie do końca praktyczny album ze zdjęciami. Opowiadanie konkretnej rodzinnej historii, forma kroniki czy po prostu najpiękniejsze zdjęcia ukochanego wnuka – każdy pomysł będzie wyjątkowym podarunkiem. Dodatkowe uszlachetnienie oprawy w kolorze złota lub srebra, opakowana w eleganckie pudełko dopasowane do wymiarów to pomysł na prezent niemalże idealny.

Rodzinne zdjęcia na ścianie w nowoczesnej formie

Często wybieranym podarkiem na różne okazje są wyjątkowe wydruki zdjęć w większym formacie. Może być to bardzo realistyczny fotoobraz na płótnie, który po oprawieniu idealnie wkomponuje się w galerię obrazów i zdjęć na ścianie. Ciekawym pomysłem może być także wyjątkowe zdjęcie wydrukowane na drewnie o powierzchni nawet 80 x 80 centymetrów! Zdjęcia w bardzo dobrej jakości mogą zostać także wydrukowane na plakacie, który po oprawieniu w antyramę będzie zachwycał zapewne nie tylko babcię i dziadka. Noworoczne prezenty bardzo często ofiarowywane są również seniorom rodziny z okazji ich święta – kalendarze pełne fotografii uprzyjemnią liczne chwile. Różnorodne formaty kalendarzy, a także dostępne typy pozwolą dopasować prezent do preferencji.

Inne, ciekawe inspiracje można znaleźć na stronie CEWE. Bez względu na to, jaki prezent zostanie przygotowany, dziadkowie w dniu swojego święta z pewnością docenią najbardziej wspólnie spędzone chwile, obecność i uśmiech na twarzach dzieci. Wyjątkowy prezent będzie doskonałym dodatkiem, dzięki któremu świętowanie stanie się pełniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles