4 powody, dla których warto wybrać bambusowe rożki i kokony

Każdy rodzic oczekujący przyjścia na świat swojego dziecka, pragnie zapewnić mu wszystko, co najlepsze. Jeszcze zanim dziecko się urodzi, kompletuje się wyprawkę, która powinna zawierać wszystkie niezbędne artykuły i akcesoria potrzebne do karmienia, pielęgnacji oraz przenoszenia dziecka. Jednym z najważniejszych elementów w pierwszych dniach życia maluszka jest rożek oraz kokon dla niemowlaka, dlatego przy jego wyborze należy zwrócić szczególną uwagę na wiele detali. Warto zatem wiedzieć, czym kierować się, wybierając odpowiednie akcesoria.

Tkanina bambusowa

Bardzo ważną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przy zakupie rożka czy kokonu jest materiał, z którego zostały wykonane. Ze względu na delikatną skórę niemowląt, powinny być one uszyte z naturalnych włókien, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem w takim przypadku są bambusowe rożki oraz kokony dla niemowląt.

Ich zaletą jest nie tylko fakt, że są zgodne z naturą i środowiskiem, lecz także mają wiele cech, które wpływają na skórę dziecka, bowiem są m. in. – antyalergiczne, dzięki czemu skóra dzieci, nawet tych najbardziej podatnych na alergie jest bezpieczna; – delikatne, co sprawia, że skóra niemowlaka nie podrażnia się od tkaniny; – antybakteryjne, wobec czego może być stosowany u dzieci z chorobami skórnymi, jak egzema, a w przypadku zabrudzeń bakterie i roztocza się nie rozwijają; – przepuszczające powietrze, co sprawia, że dziecko może swobodnie oddychać, – termoregulacyjne, wobec czego dziecko nie wychładza się, ani nie przegrzewa.

Jak wybrać odpowiedni produkt?

Wybierając rożek lub kokon dla niemowlaka, oprócz materiału, z którego został wykonany, warto wziąć pod uwagę także inne aspekty. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na sztywność produktu. Zdecydowanie bezpieczniejsze są rożki dla niemowląt nie posiadające usztywnianej wkładki, bowiem nie tylko nie krępują one ruchów maluszka, lecz także możemy czuć jego każdy ruch, wobec czego dbamy o wygodę dziecka i reagujemy w przypadku, gdy dzieje się coś niepokojącego.

Ostatni z aspektów to kolorystyka, która jest mniej istotna niż wcześniejsze kwestie, bowiem jej wybór należy wyłącznie do gustu i koncepcji rodzica. Oczywiście, warto pamiętać, że dziecko już od pierwszych dni życia poznaje świat i otoczenie, wobec czego warto wybrać rożek lub kokon z ciekawym wzorem i kolorem.

Zastosowanie produktów

Oferowane przez nas rożki oraz kokony dla niemowląt to produkty wielofunkcyjne. Ze względu na swoją niewielką wagę mogą być stosowane podczas transportu oraz zabierane na wakacje i spacery. Rożek dla niemowlaka służy nie tylko jako otulenie dla dziecka, lecz także idealnie nadaje się jako kocyk, na którym można położyć dziecko.

W okresie zimowym może służyć jako śpiworek do wózka, natomiast latem ze względu na swoje właściwości termoregulacyjne i przewiewny materiał można nim przykryć dziecko w chłodny wieczór, a także przewinąć na nim niemowlę. Z kolei oferowane przez nas kokony dla niemowląt wspaniale spełniają funkcję łóżeczka, przewijaka czy też leżaka, zwłaszcza poza domem. Dzięki wygodnym uchwytom po obu stronach, zapewnione jest szybkie i lekkie przeniesienie dziecka.

Podsumowanie

Produkty znajdujące się w sklepie Koala by HeartMade są szyte z największą starannością, wszystkie detale wykonywane są ręcznie. Naszym priorytetem jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, wygody i komfortu, dlatego też wszystkie produkty posiadają specjalne certyfikaty. Szeroki wybór wzornictwa i kolorystyki sprawia, że każdy rodzic z pewnością znajdzie idealny produkt dla swojego maleństwa.

Najpopularniejsze telefony w 2021


Previous post Jak wybrać najlepszy krem pielęgnujący cerę dojrzałego mężczyzny?
Next post Bajki dla niemowląt – dlaczego warto je czytać swoim pociechom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social profiles