Arbiton – produkty ponadczasowe

Arbiton dostarcza na rynek najwyższej klasy akcesoria podłogowe, wykorzystywane w domach, mieszkaniach, biurach i budynkach użyteczności publicznej. Bazuje na tworzeniu nowoczesnych systemów podłogowych, w których dba się o każdy detal. Proponowane rozwiązania trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów, a kluczową wiadomością jest to, iż odbiorcy mogą się zdecydować zarówno na listwy, podkłady, jak i podłogi. Arbiton charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem (ponad 20 lat w branży) oraz stałym doskonaleniem udostępnianych produktów.

Listwy przypodłogowe

Jednym z podstawowych elementów w ofercie Arbiton są listwy przypodłogowe. Dostępne w wersji białej lub w kolorze paneli. Do wyboru są m.in. listwy hybrydowe Vigo 60 lub 80 czy też uniwersalne rozwiązania, takie jak: Dora, Stiq czy Diamond. Wśród listew dopasowanych kolorystycznie na szczególne wyróżnienie zasługują odmiany: Lars, Mack oraz Indo.

Listwy przypodłogowe Arbiton cechują się:

  • wysoką jakością,
  • precyzją wykonania,
  • ponadprzeciętną trwałością.

To solidne rozwiązania przeznaczone dla odbiorców prywatnych, ale też dla zawodowców. Największym zainteresowaniem cieszą się listwy wykonane z PVC i MDF. Listwy przypodłogowe zdobywają uwagę klientów ze względu na swój atrakcyjny wygląd oraz możliwość całkowitej odmiany wnętrza. Korzysta się z nich długimi sezonami. Listwy białe można dowolnie przemalowywać.

Podłogi winylowe

W coraz większej ilości wnętrz można zaobserwować podłogi winylowe Arbiton. To panele o strukturze drewna, dzięki którym w mieszkaniach zagości odrobina prestiżu i naturalności. Są zaprojektowane w oparciu o innowacyjne trendy. Takie podłogi zapewniają:

  • stabilność wymiarową (ze względu na obecność rdzenia mineralnego),
  • maksymalną trwałość (bez problemów można je poddawać intensywnej eksploatacji, np. w rodzinach wielodzietnych),
  • wodoodporność (nadają się do kuchni czy też łazienek).

Podłogi winylowe są prawidłowym wyborem w przypadku poszukiwania optymalnego ogrzewania podłogowego. To gwarancja komfortu termicznego i szansa na zaoszczędzenie pieniędzy w domowym budżecie.

Listwy progowe

Kolejnym produktami marki Arbiton na które warto zwrócić uwagę są listwy progowe. Nie rzucają się w oczy, pozwalają na zachowanie intymności i magicznego klimatu. Nadają się praktycznie do każdej aranżacji wnętrza. Ich atutem jest banalnie prosty montaż. Listwy progowe dają domownikom szeroki wachlarz możliwości. Są idealnym sposobem na zamaskowanie styku dwóch różniących się od siebie podłóg. Tworzy się tym samym bardzo płynne i delikatne przejścia. Listwy pełnią również inną istotną funkcję, mianowicie zabezpieczają szparę znajdującą się pomiędzy krawędziami przed kurzem, zanieczyszczeniami i nadmiarem wody.

Podkłady pod panele

Podkłady pod panele Arbiton cieszą się niesłabnącą popularnością. Klienci mogą inwestować w podkłady pod podłogi:

  • laminowane,
  • winylowe,
  • drewniane.

Wszystkie udostępniane produkty marki Arbiton są ponadczasowe i wyjątkowo wytrzymałe. Warto docenić ich funkcjonalność oraz uniwersalność. Podkłady pod panele zapewnią to, iż podłoga jest równa, doskonale wycisza wszelkie dźwięki, a poza tym nie jest podatna na zniszczenia i uszkodzenia. To szczególnie ważne, gdy w domu znajdują się małe dzieci lub też zwierzęta. Podkłady tworzone są z umiejętnego połączenia poliuretanu wraz z solidnie dobranymi minerałami. Cechują się doskonałym przewodnictwem cieplnym, a więc w domach, mieszkaniach i biurach nikt nie będzie narzekał na chłód. Są wydajne, niezawodne i nie wymagają wysokich nakładów finansowych.

Artykuł sponsorowany

Najpopularniejsze telefony w 2021


Previous post Szkolna wyprawka dla dziecka – na co zwrócić uwagę?
Next post Listwy ścienne doskonały dodatek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social profiles