Aromaterapia za pomocą olejków zapachowych

Do aromaterapii najlepiej przydają się tak zwane olejki zapachowe czy też olejki eteryczne. Czym są tego typu kosmetyki? To nic innego jak specjalne kompozycje olejków pielęgnujących skórę oraz wyciągów z ziół bądź z owoców.

Olejki aromatyczne posiadają wiele pozytywnych i dobroczynnych cech. Po pierwsze pomagają nam pozbyć się napięcia, zdenerwowania czy też stresu. Łagodzą także stany zapalne. Niektóre z nich pomagają w walce z wirusami oraz wspomagają procesy odmładzania skóry. Istnieją także olejki aromatyczne, które pomagają nam w koncentracji lub też pomagają w zasypianiu. Niektóre z nich, dzięki zawartym składnikom, pomagają nam w złagodzeniu stanów zapalnych stawów.

Olejki zapachowe, jakie chcemy zaproponować składają się wyłącznie z naturalnych składników. Doskonale nawilżają powietrze w pomieszczeniu, w którym się Państwo znajdują. Ponadto wypełniają one pomieszczenie przyjemnym aromatem.

Do dyspozycji jest ponad 20 rodzajów różnych kompozycji zapachowych. Na szczególną uwagę zasługują między innymi olejek o zapachu jodły, patchuli oraz o przyjemnych owocowych aromatach jak pomarańcza, brzoskwinia czy truskawka.

 

 

Kosmetyki sprzedawane są w buteleczkach szklanych o pojemności 10ml.

Olejki nadają się przede wszystkim do pomieszczeń mieszkalnych, ale także możemy nimi nasączyć na przykład wkłady zapachowe do samochodu lub umieścić je w łazience.

Olejki o takich unikalnych zapachach jak na przykład: cappuccino, lotos lub mango nadają się doskonale na przyjemny, drobny, symboliczny podarunek dla naszej przyjaciółki czy nawet dla mamy.

sklep gusia.pl
kup ten produkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Odżywcza pomoc dla naszych rąk
Next post Dziewictwo zabezpiecza przed ciążą – mity młodocianych