BenQ P860 – 8 Mpix aparat cyfrowy z 6x zoomem optycznym

W połowie maja br. będzie dostępny w Polsce najnowszy aparat cyfrowy BenQ P860z 8.0 megapikselową matrycą CCD i 6. krotnym zoomem optycznym. Aparat przeznaczony jest dla bardziej wymagających odbiorców, którzy potrzebują funkcjonalności w zakresie automatycznej i ręcznej kontroli parametrów wykonywanych zdjęć. BenQ P860 został w tym celu wyposażony w 7 trybów pracy i 12 programów tematycznych, które pozwalają użytkownikowi na pełną kontrolę nad robieniem zdjęć. Aparat ma polskojęzyczne menu i system stabilizacji obrazu. Aparat ma wewnętrzną pamięć 18 MB obsługuje kart pamięci SD.

“Nasi klienci często zawracali się do nas z prośbą, aby nasze aparaty pozwalały im na większą kontrolę nad wykonaniem zdjęć”, skomentował Conway Lee, General Manager of BenQ Digital Media Business Group i dodał „Model P860 daje pełne wsparcie dla automatycznego trybu pracy oraz dostarcza zaawansowaną ścieżkę dla ręcznego ustawienia parametrów ekspozycji zdjęcia”.

6x zoom optyczny i 5x zoom cyfrowy
Wyposażony w 6-krotny zoom optyczny i 5-krotny zoom cyfrowy, BenQ P860 pozwala użytkownikom robić doskonałe zdjęcia do formatu wielkości standardowego plakatu włącznie. Jego bardzo duże łączne przybliżenie ekspozycji łącznie do 30x znacznie ułatwi wykonanie zdjęć z dalekiej odległości.

Tryb ręczny i automatyczny
BenQ P860 ma cztery tryby wykonania zdjęć (P/Av/Tv/M), pozwala to użytkownikowi na regulację optymalnych parametrów ekspozycji oraz ustawień migawki w zależności od warunków oświetlenia i rodzaju zdjęcia. Aparat cyfrowy BenQ P860 jest także wyposażony w 12. programów tematycznych do szybkich nastawień aparatu dla typowych zdjęć np. portret, krajobraz, itp.

Funkcja stabilizacji obrazu
Uzbrojony w funkcje do optymalnego fotografowania w różnych warunkach otoczenia, BenQ P860 posiada technologie do minimalizacji zniekształceń powstających w wyniku ruchu ręki dzięki wbudowanemu stabilizatorowi obrazu. Aparat może wykonywać zdjęcia w szerokim zakresie czułości ISO do 1000, w warunkach kiedy ilość światła zewnętrznego jest bardzo mała, a użycie lampy błyskowej nie jest możliwe.

W Polsce aparat dostępny będzie w połowie maja Br. w cenie – 759 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące w systemie door-to-door. Dystrybutorami aparatów BenQ są: ABC Data S.A., Pronox Technology S.A., TechData Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *