Bezpłatne warsztaty coachingowe dla Mam

Joanna Baranowska specjalizuje się w pomaganiu mamom, które frustrują się ciągłym byciem na końcu listy potrzeb domowych, tym, że po zrobieniu tego co pilne, brakuje im czasu na to co ważne. Pomaga im bezkompromisowo łączyć wszystkie swoje potrzeby i realizować własne marzenie o życiu, w którym jest miejsce na rodzinę, pracę i pasję.
Warsztaty coachingowe cyklicznie prowadzone przez Joannę Baranowską w Warszawie i ON-LINE, kierowane są do mam, które pragną zmiany, ale potrzebują impulsu i motywacji, aby ją zacząć.

„W trakcie warsztatu pomagam mamom pozbyć się frustracji i poczucia winy i znaleźć energię, aby zdecydowanie sięgnąć po wersję życia, rodziny i pracy o jakiej marzą.” mówi Joanna Baranowska.

Każda mama uczestnicząca w warsztacie otrzymuje dodatkowo szansę zapisania się bezpłatnie na indywidualną konsultację coachingową, dzięki której uzyska pomoc w określeniu na czym polega konkretnie jej trudność i jak sobie z nią poradzić. Może dzięki temu własnej skórze sprawdzić, czy coaching to jest tą formą wsparcia, która będzie jej pomocna w osiągnięciu celu.

Dla osób, które nie mogą wziąć udziału w warsztacie w Warszawie Joanna Baranowska proponuje unikalną, wygodną formę spotkania ON-LINE za pomocą skype. Udział w warsztacie jest bezpłatny, jednak ze względu na koszty organizacyjne w przypadku warsztatu ON-LINE pobierana jest opłata w wysokości 15 zł. Zysk ze szkolenia przeznaczany jest na cele charytatywne.

W każdym przypadku wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Aby się zapisać na jeden z warsztatów należy wysłać e-maila na adres j.baranowska@jestemzawszesoba.pl z prośbą o rezerwację miejsca.

Joanna Baranowska to doświadczona trenerka, coach, mama dwójki dzieci. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od niemal 10 lat zajmuje się rozwojem ludzi i wspieraniem ich w osiąganiu sukcesów, między innymi poprzez badanie predyspozycji pracowników, prowadzenie szkoleń. Od trzech lat zajmuje się wyłącznie coachingiem.

„Chciałam widzieć rezultaty i to jak zmienia się życie moich klientów. Potrzebowałam osobistego kontaktu i dostałam to w coachingu. Mając szerokie spojrzenie, umiejętności coachingowe, doświadczenie we własnej drodze od pomysłu do biznesu mogę pomóc innym mamom wcielić w życie ich marzenia. Pomóc przekuć ich potencjał, wiedzę i umiejętności w namacalne rezultaty. I to nie byle jak, ale bezpiecznie, w przemyślany i rozwijający sposób” dodaje Joanna Baranowska.

Wszystkie bieżące informacje o warsztatach wraz z datami kolejnych spotkań można znaleźć na profilu Joanny na facebooku Jestem Zawsze Sobą (https://www.facebook.com/Coaching.JESTEM.ZAWSZE.SOBA) oraz na stronie www.jestemzawszesoba.pl

Więcej informacji o zbliżających się warsztatach oraz o samym coachingu udzieli:
Joanna Baranowska – Coach Aktywnych Mam
Tel: +48 501 299 159
e- mail: j.baranowska@jestemzawszesoba.pl ; joanna.b@jestemzawszesoba.pl
www.jestemzawszesoba.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *