Biurko z regulacją wysokości? Tylko we Fly Desk!

Biurko to sprzęt domowy, bez którego trudno się obyć. Z biurka korzystają uczniowie, a także osoby pracujące. Wybór biurek w sklepach jest niezwykle szeroki, ale najczęściej warto zakupić biurko regulowane. Praca przy biurku, pod odpowiednim kątem i na właściwej wysokości, przynosi wiele korzyści dla naszego organizmu i całego zdrowia.

Biurko elektryczne lub takie, w którym jest stelaż regulowany to bardzo często wybór idealny. Świetnie sprawdza się w biurze oraz w domu, do użytku własnego. Jaki stelaż biurka wybrać? Spośród jakich biurek możesz wybierać? Czy lepiej postawić na biurko elektryczne normal czy wyróżnione biurko premium? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jakie wybrać biurko z regulacją wysokości Fly Desk.com

Po co w biurku regulacja wysokości?

W dobie powszechnej pracy, siedzenie przed biurkiem nie jest niczym niezwykłym. Biurko to właściwie wysoki stół z drewna lub tworzywa sztucznego, służący do pomieszczenia notesu, komputera, telefonu komórkowego. Idealnie nadaje się do tego, aby przy nim zasiąść i w spokoju i wygodzie wykonać swoją pracę.

W ciągu wielu wieków, biurka przyjmowały różną formę, a w XXI wieku prym wiedzie biurko z regulacją wysokości. Może być to biurko, mające stopniowe nogi, posiadające ruchomy stelaż lub biurko elektryczne. Takie biurka mogą pochwalić się blatem ergonomicznym, mieć ergonomiczne wcięcie, które idealnie nadaje się na przysunięcie krzesła, może mieć także w blacie otwór na kable.

Ale po co nam właściwie biurko regulowane? Wiadomym jest, że długotrwała praca siedząca nie jest zbyt naturalna i zdrowa dla naszego organizmu. Zbyt długie siedzenie zaburza nasze krążenie we krwi, wpływa na psychofizykę, sprzyja braku ruchu i otyłości, a także naraża nas na zły stan stawów i kości.

Dlatego też między innymi postawić na biurka regulowane, idealne jeśli mówimy o komforcie pracy. Takie biurko możemy dopasowywać do swoich potrzeb i często zmieniać przy nim pozycję. Możemy przy nim siedzieć lub stać. Dodatkowo, na rynku możemy też zakupić np. maty balansujące, rowerki czy inny sprzęt, pozwalający nam przy takim biurku ćwiczyć, jednocześnie pracując!

Konstrukcja biurka, czyli stelaż, blat

Jakie biurko wybrać? Czy pomyśleć o stelażu premium? Czy wybrać biurko z płyty wiórowej?

We Fly-Desk oferujemy biurka dopasowane do Twoich potrzeb. Wizualnie możesz dobrać stelaż w trzech kolorach i wybrać blat w sześciu odcieniach drewna. Każde biurko wykonane jest z płyty mdf okleinowanej folią.

Konstrukcja biurka jest niezwykle prosta – składa się z blatu oraz ruchomego stelażu, a także wielu dodatkowych funkcji, z jakich możesz skorzystać. Każdy blat dobierzesz do siebie kolorystycznie, a także dobierzesz jego odpowiednie właściwości. Dajemy ci możliwość wyboru blatu, który posiada ergonomiczne wcięcie, blat z prostymi narożnikami. Blaty dodatkowo wyposażone są w obrzeże ABS, które chroni przed uszkodzeniami.

Wiemy, jak ważna jest zmiana pozycji ciała podczas pracy, dlatego oferujemy ci trzy wersje stelaży. W opcji Basic poziom regulacji waha się między 710 mm do 1210 mm, posiada udźwig 70kg oraz wyposażony jest w 1 siłownik. Opcja Normal to z kolei 2 siłowniki, udźwig 100kg oraz zakres regulacji 690-1180mm. Najwyższa opcja Premium zapewni ci aż 3 siłowniki, zakres 1200-2000mm oraz udźwig do 125kg.

Dodatkowo, wszystkie biurka z naszej oferty posiadają wyświetlacz led, z funkcją zapamiętywania pozycji i wyświetlaczem wysokości.

Nie chcesz korzystać z niewygodnego kantu blatu? Dobierz brzegi blatu i inne dodatkowe funkcje

Wyświetlacz wysokości i wygodny panel sterowania to jednak nie wszystko. Biurka regulowane elektryczne posiadają wygodne funkcje zapamiętania wprowadzonych ustawień, dzięki czemu jednym przyciskiem dostosujesz biurko do pracy siedzącej lub stojącej.

Biurka mogą posiadać szereg różnych funkcji i udogodnień tj. chociażby system antykolizyjny. Mogą mieć wbudowaną ładowarkę indukcyjną, organizer do przełożenia kabli, gniazdo usb, mediaport, uchwyt do zamontowania ramienia podtrzymującego monitor i wiele innych.

Koniecznie sprawdź, jakie dodatkowe akcesoria możesz zakupić, aby twoja praca była prostsza i bardziej efektywna oraz wygodna.

Wybierz kształt biurka i inne parametry, czyli dlaczego warto?

Dobór kształtu, parametrów i akcesoriów biurka to tylko podstawy. W biurku z regulowaną wysokością wszystko sprzyja efektywności i podnosi komfort pracy. W oferowanych przez nas biurkach, stelaż pracuje płynnie, a wysokiej jakości materiał spełnia wymogi wymagających klientów.

Dzięki udogodnieniom w formie wyboru blatu, nie odczujemy niewygodnego kantu blatu. A dzięki kilku opcjom wyboru stelażu, dopasujemy biurko do naszego wzrostu i potrzeb.

Odpowiednio skonfigurowane i dobrane biurko zadowoli wymagających klientów i pozwoli ci zachować zdrowie na dłużej.

Powyżej już wspomniano, dlaczego warto skorzystać z wyboru biurka regulowanego. Najlepiej wybrać także biurko regulowane elekktrycznie, dzięki czemu nie musisz się schylać ani używać siły do ręcznej regulacji. Oszczędzi ci to z całą pewnością dodatkowych urazów.

Już dziś zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz biurko, które będzie sprzyjało twojemu dobremu samopoczuciu!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *