Centrum Zdrowia Dziecka wyróżniło Pharmaceris AT!

Linia dermokosmetyków Pharmaceris AT otrzymała Nagrodę Specjalną  przyznawaną przez specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

W Plebiscycie wzięło udział aż trzy tysiące czytelników magazynu. Rodzice maluszków wybrali w dziesięciu kategoriach produkty, które ich zdaniem są sprawdzone, bezpieczne i godne polecenia. Jak co roku, specjaliści z Centrum Zdrowia Dziecka, opiniujący produkty przeznaczone dla najmłodszych, postanowili wyróżnić produkty w trzech kategoriach: kosmetyk, żywność i zabawka.

Dermokosmetyki Pharmaceris otrzymały Nagrodę Ekspertów, w kategorii KOSMETYK, za całą linię AT dla niemowląt i dzieci do skóry suchej i atopowej.

„ Cieszymy się bardzo z tej Nagrody, ponieważ jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie, ponieważ przyznawane przez Ekspertów z Centrum Zdrowia Dziecka- największy autorytet dla rodziców. Linia AT z pewnością ułatwia pielęgnację skóry maluszków już od pierwszych dni życia, a rodzicom daje pewność, że są to produkty bezpieczne” – podkreśla Monika Borys, Kierownik Marki Pharmaceris w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris.

Dermokosmetyki Pharmaceris AT stworzone są przez naukowców Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Mogą być już używane od pierwszego dnia narodzin dziecka. Odbudowują naturalny, ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry, nawilżają i odtłuszczają, sprawiając, że skóra maluszka staje się gładka i miękka.

W skład linii wchodzą:
1. ATOPIC-BALNEO OLI – Delikatnie natłuszczający olejek do kąpieli
2. ATOPIC-DERMO BALM – Delikatny balsam do ciała
3. ATOPIC-BALNEO GEL – Łagodzący kremowy żel myjący
4. ATOPIC-DERMO CREAM – Delikatny krem do twarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Pobiegli po zdrowie – Policz się z Cukrzycą
Next post Pączki z wyjątkowym nadzieniem