CHIC numer 5/2007

Taniec to idealny sposób na szczupłą sylwetkę. Jego największą zaletą jest możliwość harmonijnego kształtowania ciała, które pozwala na równomierne chudnięcie i żywiołową zabawę. Zaangażuj ciało i emocje. Emanuj energią tańca w każdej chwili dnia!

4. Słowniczek tańca towarzyskiego
Mimo wciąż wzrastającej popularności tańca, nadal nie odróżniasz rumby od samby? Nic straconego! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy słownik, który pomoże Ci zapamiętać podstawy tego sportu.

6. Kosmetyki owocowe
Zainspirowane kolorami i zapachami owoców. Delikatne i intensywne jednocześnie. Zyskały popularność nie tylko dzięki skutecznemu działaniu, ale także dzięki pięknym zapachom. Idealne na lato.

8. Szkoły tańca
Poznaj najciekawsze i najbardziej nowoczesne szkoły tańca w Polsce i weź udział w konkursie.

12. Eko – biznes
Ziemia potrzebuje naszej pomocy, a my, żeby ja chronić potrzebujemy pieniędzy. Na pytanie – jak można to pogodzić, odpowiada Ania Lechowicz.

14. Kaloriom mówimy dość… na parkiecie!
Chciałabyś pozbyć się kilku zbędnych kilogramów? Rozładować stres? Odnaleźć w sobie nieznane dotychczas pokłady kobiecości? Jeśli tak, to zapraszamy na parkiet!

16. Capoeira
Dzięki niej można rozwinąć wiele umiejętności. Ciągły ruch, kopnięcia i akrobatyczne obroty pozwalają na podniesienie poziomu wygimnastykowania ciała. Szacuje się, że w Polsce capoeirę ćwiczy około 3 tys. osób.

20. Taniec brzucha
Znany niegdyś jedynie w krajach arabskich, dziś robi furorę na całym świecie. Z roku na rok przybywa miłośników tańca brzucha. I nic dziwnego. Tańcząc możesz poczuć się jak arabska piękność i jednocześnie ćwiczyć swoje ciało.

Cena: 9.99 zł
Do nabycia w sieciach: Empik, Garmond Press, Kolporter i Ruch.
Redakcja: http://www.chic.to

Portal www.erodzina.com, jest oficjalnym partnerem miesięcznika CHIC!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.