Dezynfekcja poprzez zamgławianie – dla firm, hal produkcyjnych i pomieszczeń biurowych

Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy jest ważnym aspektem w każdej branży. Nie można go pomijać. Szczególnie teraz w dobie pandemii, w której się znaleźliśmy tylko profesjonalna dezynfekcja poprzez zamgławianie zagwarantuje bezpieczeństwo pracy i utrzymanie reżimu sanitarnego na odpowiednim poziomie.

Czym jest dezynfekcja?

Dezynfekcja neutralizuje wszystkie bakterie i wirusy, które są niewidoczne gołym okiem. A także, grzyby, które mogą, ale wcale nie muszą być widoczne. Dezynfekcja pomieszczeń biurowych, firm, hal produkcyjnych to obecnie jeden z aspektów, który gwarantuje bezpieczną pracę w okresie pandemii. Dzięki dezynfekcji pracownicy mogą komfortowo wykonywać swoją pracę, oczywiście zachowując przy tym wszystkie obowiązujące zasady reżimu sanitarnego. Odkażanie nie znosi z pracowników obowiązku przestrzegania noszenia środków ochrony osobistej. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że tylko profesjonalna dezynfekcja, przy użyciu profesjonalnych środków jest skuteczna. Odkażanie pomieszczeń na własną rękę może być niebezpieczne, a źle przeprowadzone nie będzie skuteczne. Dlatego warto, a nawet trzeba zlecać takie prace profesjonalistom.

Dlaczego zamgławianie ULV jest najlepszą metodą?

Właściwa ochrona przeciw wirusom i organizmom mikrobiologicznym to podstawa. Ważny też jest sposób przeprowadzania dezynfekcji i odkażania pomieszczeń. Jednym z najlepszych sposobów jest dezynfekcja poprzez zamgławianie ULV. Czym jest zamgławianie ULV? Tłumacząc bardziej zrozumiale, jest to metoda zamgławiania pomieszczeń na zimno. W zamgławianiu na zimno (ULV) wykorzystuje się generator ultradźwiękowy w połączeniu z preparatami do dezynfekcji SMKA. Jak działa generator ultradźwiękowy? Rozprasza preparat do dezynfekcji na powierzchnię w formie nano cząsteczek, które na niej osiadają. Dzięki temu tworzy zwartą warstwę aktywną. Zasada działania polega na reakcji kontaktowej. Bakterie i wirusy w styczności z preparatem zostają natychmiast zneutralizowane.

Preparaty SMKA są nano preparatami. Wykorzystanie ich w odkażaniu pomieszczeń biurowych, czy hal produkcyjnych lub innych obiektach zapewnia zniszczenie wszystkich wirusów, grzybów, bakterii i pleśni. Ponadto nano preparaty gwarantują przedłużoną ochronę. Dlaczego nano preparaty SMKA są lepsze od innych? Ponieważ zawarte w ich składzie nano cząsteczki złota koloidalnego i srebra charakteryzują się najwyższym działaniem antywirusowym, przeciwgrzybicznym i antybakteryjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles