Dziecko na pokładzie – o projekcie

Głównym celem projektu jest pokazanie, jak podróżować z małym dzieckiem.  Baby on board ma zachęcić rodziców do wspólnego podróżowania i do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem, pokazać różne aspekty życia dzieci i rodzin na świecie, w różnych kulturach i religiach. Ma również odkrywać jak dzieci są traktowane i postrzegane w różnych krajach na świecie.

Ta wspólna podróż rodziców i dziecka rozpoczęła się w Polsce, ale droga będzie wiodła znacznie dalej. Poprowadzi w niezwykłe miejsca, wraz z różnymi plemionami i narodowościami, poprzez wspaniałe kultury świata. Kamińscy dotrą na wszystkie kontynenty świata. W planach są : Norwegia, Kanada, Stany Zjednoczone, Chile, Antarktyda (King George Island), Kiribati, Australia, Japonia, Rodrigues, Maroko, Włochy.

Bohaterami wprowadzającymi w ten fascynujący świat podróży z dzieckiem będzie znany podróżnik Marek Kamiński wraz z żoną Katarzyną i dwuletnią córką Polą. Sama idea wyprawy zrodziła się w głowie Katarzyny, mamy Poli.

Rodzinie w podróży będzie towarzyszył pies Aja, która jest świetnym opiekunem Poli, a dodatkowo sprawić może wiele niespodzianek i zabawnych sytuacji. Więcej informacji o całym projekcie na www.babyonboard.pl.

Podczas podróży, w ramach akcji Leroy Merlin Poznajemy Domy Świata, rodzina Kamińskich będzie również zbierać materiał o najróżniejszych domach na świecie. Więcej informacji na www.domyswiata.pl.

Kamińscy przetestują również wprowadzany na polski rynek nowy produkt, tzw. MULTI – wielofunkcyjny fotelik dla dziecka. Więcej informacji na www.multifotelik.pl
W organizacji podróży uczestniczy również Ambasada Norwegii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.