Jak ożywić swój dom za pomocą naklejek?

Nasz dom jest odbiciem naszej osobowości, miejscem, w którym odpoczywamy po długim dniu w pracy, po nocy spędzonej z przyjaciółmi; miejscem, w którym czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Niezależnie od tego, czy jest to studio, loft czy wielki dom z ogrodem, nasze mieszkanie jest tym, co najbardziej reprezentuje nas, nasze upodobania, nasz sposób myślenia i nasz sposób bycia. Chyba warto go upiększyć w odpowiadający naszej osobowości sposób!

Są tacy, którzy oddają się minimalistycznym projektom, podczas gdy inni wydają się być seryjnymi zbieraczami ozdób, które przywołują wspomnienia o podróżach, ludziach lub szczęśliwych chwilach. Kreatywność jest więc rzeczą subiektywną, zależną od naszej wyobraźni, a także od naszych doświadczeń.

Często czujemy chęć zmiany, ale budżet nie zawsze na to pozwala. Nie zawsze jest możliwość zmiany mebli lub powiększenia pomieszczenia. Dlaczego więc nie uatrakcyjnić pokoju dziecięcego, kuchni, a może nawet salonu tańszym sposobem?
Takim tanim i szybkim rozwiązaniem są właśnie naklejki na ścianę!

POKÓJ DZIECIĘCY

Świetnym pomysłem na dekorację pokoju twoich maluchów są naklejki na ścianę dla dzieci z super bohaterami, postaciami z bajek, zwierzątkami czy śmiesznymi kosmitami! Oprócz możliwości posiadania naklejek w różnych rozmiarach, możesz również tworzyć spersonalizowane projekty, z imieniem dziecka, jego zdjęciem, ulubionym rysunkiem czy choćby postacią jednorożca!

Personalizowane dekoracje winylowe wykonywane są przez wyspecjalizowane zakłady, które po wybraniu przez nas obrazu lub napisu, rozmiaru i koloru, są produkowane i wysyłane do klienta w bardzo krótkim czasie.

KUCHNIA

Kawa w kuchni w poniedziałkowy poranek nie zawsze bywa przyjemna. Dlaczego więc nie pozwolić sobie na naklejkę z ulubionym napisem, który może wprawiać nas w dobry nastrój każdego dnia? Co więcej możesz wybrać zupełnie inny format naklejki, np. taki który będzie imitował piękne portugalskie kafelki, lub naklejkę w formie tablicy kredowej na której zapiszesz chociażby listę zakupów!

ŁAZIENKA

Jeśli nadal się zastanawiasz, to tak, nawet łazienka nadaje się na naklejkę! Naklejki winylowe mają to do siebie, że są odporne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć, więc umieszczenie jej na ścianie w łazience nie jest problemem. Często wydaje nam się, że tapeta lub ozdobne kafelki zmniejszą naszą przestrzeń i sprawią, że łazienka stanie się zbyt wzorzysta i przytłaczająca, a gdyby tak udekorować jedynie mały fragment ściany przy pomocy naklejki?

Co więcej, możesz znaleźć również naklejki na lustro które swoim humorystycznym napisem poprawią Ci poranek po ciężkiej nocy.

Jeśli więc pomysł na tanie udekorowanie domu przy pomocy naklejek przypadł Ci do gustu, może warto sprawdzić również inne naklejkowe możliwości, takie jak: naklejki idealne na różnego rodzaju meble lub urządzenia, takie jak laptopy, tablety, komputery czy telefony.

Sprawdź jakie meble będą najlepsze do pokoju dla dzieci – https://www.erodzina.com/3-wskazowki-jak-wybrac-idealne-meble-dla-dziecka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.