Moda na Eko

Eco life style
Zgodny z naturą styl życia nie jest już tylko domeną zamożnych snobów czy wymysłem fanatycznych obrońców przyrody. Na całym świecie rozpowszechnił się proekologiczny styl życia, który zadomowił się także w naszym kraju. Na co dzień kolejno wprowadzamy jego nowe elementy. Rezygnujemy z foliowych toreb, segregujemy śmieci, sięgamy po zdrową żywność i oszczędzamy energię czy wodę.

sushi_black_diamond_page1_image1

Green styl obowiązuje także w modzie, kształtując obecne stylizacje. Ekologiczna skóra i sztuczne futro są milej widziane niż naturalne. Materiały ekologiczne są często tak dobrej jakości, że trudno je odróżnić od  naturalnych pierwowzorów. Poddawane skomplikowanym procesom idealnie kopiują te prawdziwe.

Na Eko przyjaznej odzieży możemy znaleźć oznaczenia, które mówią, że ubrania i dodatki powstały bez okrucieństwa wobec zwierząt i nie zostały użyte do ich produkcji surowce pochodzenia zwierzęcego.

Eko projektowanie
Światowe wybiegi pełne są proekologicznych propozycji. Ekologia to dziś nie tylko hasło. Zaangażowanie w sprawy ważne dla ogółu stało się trendy, a świadomość możliwości poprawy jakości życia powszechna. Dlatego nawet osoby zamożne wybierają teraz właśnie takie produkty. Gwiazdy i celebryci promują ochronę środowiska i noszą eko-ubrania, eko-torebki, eko-paski i eko-buty. Podobne rozwiązania lansują wielcy kreatorzy, jak Stella McCartney, Alexander McQueen, Kenzo czy Moschino.

Także najnowsza kolekcja toreb na laptopy i notebooki marki SUSHI wpisuje się w aktualne światowe trendy mody. Klasyczne w formie damskie akcesoria tej marki wykonane są wyłącznie z materiałów ekologicznych. Torby służą nie tylko do noszenia komputera, pełnią także rolę codziennych damskich torebek. Można je kupić u przedstawiciela tej marki w naszym kraju – w sklepie Mobile Fashion www.mobilefashion.pl oraz salonie przy ul. Żaryna 5 w Warszawie.

Modele z nowej kolekcji wyróżnia prostota formy, oryginalny wzór i ciekawe detale. Wśród najnowszych propozycji można znaleźć uniwersalne miejskie torby o ciekawej fakturze np. vintage, czy gładkie albo pikowane. Projektanci nie zapomnieli też o torbach sportowych. Wszystkie są nie tylko wysmakowane w stylu, ale także praktyczne w użytkowaniu. Podporządkowane zostały temu wszystkie detale wykończenia, jak np. boczne suwaki, które znacznie ułatwiają ich codzienne użycie.

Wnętrze wyścielone delikatną satyną, poza ochronną kieszenią na laptopa, wypełnia wiele praktycznych przegródek. Akcesoria marki SUSHI dostosowane do dzisiejszego stylu życia, mogą pomieścić nie tylko komputer, ale także wiele rzeczy potrzebnych na co dzień. Dedykowane dla mobilnych użytkowniczek są odporne nawet na najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *