Myjka ozonowo ultradźwiękowa Milerd Detoxer

W domu często myjemy produkty spożywcze takie jak owoce, warzywa, mięso, ryby ręcznie. Ale czy jest to skuteczna ani wygodna metoda oczyszczania żywności? Niestety nie. Ręczne płukanie nie jest w stanie dokładnie oczyścić żywności. Z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia.

Ozon i ultradźwięki

Od wielu lat w zastosowaniach przemysłowych i medycznych do oczyszczania żywności i przedmiotów stosowane są ozon i ultradźwięki. Technologia ultradźwięków rozwinęła się na tyle, że w przemyśle medycznym i wysokich technologiach korzysta się już z oczyszczania megasonicznego (czyli Megasonic Cleaning).

Megasonic Cleaning to ultradźwięki o znacznie wyższej częstotliwości drgań niż w klasycznym oczyszczaniu ultradźwiękami. Zarówno ozon jak i ultradźwięki są sprawdzonymi technologiami i jak pokazują badania bardzo dobrze się uzupełniają. Dzięki zastosowaniu równocześnie ozonu i ultradźwięków można stosować ozon w niskich stężeniach.

Urządzeniem które wykorzystuje obie te technologie jest myjka Milerd Detoxer.

Urządzenie do oczyszczania żywności

Myjka Detoxer to urządzenie do oczyszczania żywności, które oczyszcza produkty umieszczone w wodzie ze szkodliwych substancji. Detoxer usuwa pestycydy, konserwanty, pleśń, eliminuje jaja pasożytów, substancje chemiczne znajdujące się na powierzchni.

Jest to myjka do żywności najnowszej generacji – dzięki zastosowaniu najnowszych technologii (między innymi Megasonic Cleaning) zapewnia wysoką skuteczność oczyszczania.

Skuteczność potwierdzona badaniami

W przeciwieństwie do klasycznych ozonatorów myjka Milerd Detoxer generuje niskie stężenie ozonu. Dlatego można z niej bezpiecznie korzystać w kuchni w obecności ludzi (co nie jest zalecany w przypadku klasycznych ozonatorów). Równocześnie Milerd Detoxer nie wpływa negatywnie na substancje odżywcze zawarte w oczyszczanych produktach.

Potwierdzają to badania wykonane w kilku europejskich laboratoriach, które producent udostępnia na swoich stronach internetowych. Myjki ozonowo-ultradźwiękowe do żywności są dostępne na polskim rynku już od kilku lat (między innymi popularny Food Cleaner), ale urządzenia te przegrywają z najnowszą generacją myjek reprezentowaną przez Milerd Detoxer.

Myjka do żywności

Milerd Detoxer to myjka ultradźwiękowa owoców, warzyw, ale także mięsa, ryb. Urządzenie z powodzeniem oczyszcza także przedmioty takie jak biżuteria, zabawki, akcesoria dla dzieci jak smoczek i inne przedmioty. Wystarczy umieścić urządzenie w wodzie, włożyć do niej oczyszczane produkty i włączyć urządzenie na kilka minut.

Sterowanie odbywa się poprzez dotykowy ekran (menu w języku polskim). Prosta obsługa i bardzo skuteczne oczyszczanie produktów sprawiają, że jest to urządzenie niezbędne w każdym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *