Obozy piłkarskie w hotelu

Regularne spotkania drużyny i wyjazdy treningowe mają ogromny wpływ na jakość oraz poziom rywalizacji na boisku. Nie od dziś wiadomo, że im częściej drużyna piłkarska odbywa spotkania i dodatkowo integruje się poza czasem spędzonym na boisku, tym bardziej jest ze sobą zgrana, co przekłada się na rezultat w postaci wygranych spotkań meczowych.

Z myślą o obozach piłkarskich stworzony został hotel z boiskiem piłkarskim, idealnym do trenowania piłki nożnej. Wymiary boiska odpowiadają każdej drużynie niezależnie od klasy i zaawansowania, a okoliczne atrakcje sprawią, że intensywne ćwiczenia praktyczne będą połączone z relaksem i wspólną zabawą.

  • Boisko do piłki nożnej – aktywny wypoczynek
  • Hala sportowa – boiska do piłki na wynajem

Boisko do piłki nożnej – aktywny wypoczynek

Bogata baza noclegowa hotelu położonego w malowniczym Olsztynie pozwoli ugościć nie tylko obozy piłkarskie, ale także szkółki treningowe, gości przyjeżdżających na różnego rodzaju zawody sportowe oraz prywatnych gości i kibiców.

Przygotowane boisko ze sztuczną trawą umożliwi regularne treningi na świeżym powietrzu, poprzez które z pewnością zwiększy się wydajność drużyny. W ofercie przygotowane zostały dwa bloki czasowe pierwszy wynoszący godzinę zegarową oraz drugi, uwzględniający długość pełnego meczu, czyli półtorej godziny.

Wysokość ceny za użyczenie boiska różni się w zależności od czasu trwania najmu, ale także powierzchni, ponieważ bez problemu możemy ustalić wielkość terenu, na jakim chcemy rozgrywać trening.

Jeżeli nasza drużyna nie jest liczna lub dopiero początkująca, możemy skorzystać z mniejszych rozmiarów pola do gry i wybrać opcję orlika. Dla bardziej zaawansowanych i rozbudowanych drużyn istnieje możliwość wynajmu pełnowymiarowego obiektu sportowego.

Hala sportowa – boiska do piłki na wynajem

Obozy treningowe dla dzieci to doskonała forma spędzenia wakacyjnego czasu, jako kolonii organizowanych przez zewnętrzne organizacje podczas szkolnej przerwy. Hotel z boiskiem piłkarskim położony w Olsztynie wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom i aby zapewnić pełen komfort drużyny podczas wyjazdu, w swojej ofercie posiada sześć mniejszych bramek z możliwością ich przeniesienia oraz dwie duże, również mobilne. Dzięki takiemu zabiegowi bez problemu możemy wykorzystać boisko do piłki ręcznej lub innych sportów drużynowych.

Podczas rozgrywek zapewniane jest oświetlenie, które załącza się automatycznie od godziny 16:00, dlatego treningi można wykonywać niezależnie od pory dnia. Hotel z zapleczem sportowym to idealne miejsce do wypoczynku i wspólnej integracji połączonej z dawką sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.