Orzeźwiająca moc eukaliptusa i mięty

Pamiętajmy, że zdrowie zaklęte jest w naturze, a dbać o nie można także od zewnątrz. Nowy olejek Bath & Massage Oil Eucaliptus & Mint firmy Organique sprawi, że aromatyczna kąpiel nie tylko rozgrzeje cię i zrelaksuje, lecz także pomoże walczyć z jesiennymi infekcjami.

Uzdrawiająca moc natury
Właściwości zdrowotne mięty i eukaliptusa znane były już w starożytnych Chinach, Grecji i Egipcie. Doceniali je australijscy Aborygeni, którzy leczyli rany, przykładając do nich liście eukaliptusa. Lista dolegliwości, które łagodzi eukaliptus, jest długa – od zapalenia oskrzeli i gardła, anginy, zapalenia zatok, poprzez reumatyzm, cukrzycę, migrenę, zapalenie nerwów, aż po trądzik i łupież. Najważniejsze jego właściwości to zdolności bakteriobójcze i antywirusowe. Olejek eukaliptusowy jest także skuteczny przy leczeniu oparzeń, przyspiesza bowiem regenerację uszkodzonych tkanek.

Kąpiel na przeziębienie…
Bath & Massage Oil Eucaliptus & Mint firmy Organique wzmocni organizm i poprawi formę, zadba o układ odpornościowy oraz złagodzi wszelkie dolegliwości grypowe. Dzięki właściwościom przeciwbólowym mięty i eukaliptusa, kąpiel z dodatkiem olejku Organique stanie się znakomitym lekiem na migreny, zastępując tradycyjne środki przeciwbólowe. Zastosowany do masażu złagodzi dolegliwości reumatyczne, artretyczne i bóle związane z zapaleniem ścięgien, dobre efekty da także przy masowaniu sforsowanych mięśni. To nie jedyne jego zalety – Eucalyptus  & Mint Oil pomoże zwalczyć jesienne depresje i znakomicie poprawi nastrój. Z nowym olejkiem poczujesz się odprężona, zrelaksowana, odzyskasz chęć do życia i działania. Niepowtarzalnie świeży aromat orzeźwi zmęczony umysł, doda energii, usunie napięcie całego dnia, poprawi koncentrację i zdolności intelektualne. Olejek Eucalyptus & Mint poprawi zaopatrzenie wszystkich komórek w tlen – kąpiele z jego dodatkiem wpłyną zbawiennie na twoją skórę – dotlenią ją i odżywią. Ułatwiając oddychanie przyniosą także ulgę alergikom i astmatykom.

Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie oddając się w ręce leczniczych właściwości natury. Kąpiel z dodatkiem Bath & Massage Oil Eucaliptus & Mint firmy Organique to zdrowy sposób na relaks. Aromatyczna kąpiel, do której wybierzesz właśnie tę mieszankę zapachów uczyni wiele dobrego dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Bath & Massage Oil „Eucalyptus & Mint”, producent: Organique, poj. 200 ml, cena sugerowana 45 – 50 zł.

Firma Organique istnieje od 1999 roku, a od 2005 również na rynkach europejskich, takich jak Norwegia, Niemcy, Francja. Jest to polska firma rodzinna. Przedmiotem działalności firmy Organique jest produkcja wyrobów kosmetycznych charakteryzujących się niepowtarzalnymi właściwościami i wyjątkowym składem. Oferta firmy Organique skierowana jest do profesjonalistów branży kosmetycznej jak i do użytkowników indywidualnych odwiedzających sklepy z kosmetykami naturalnymi.

Priorytetem firmy jest zachowanie wysokiej jakości produktów oraz dbałość o każdy szczegół. Każdy produkt Organique posiada unikalną formułę oraz niezaprzeczalne walory pielęgnacyjne, zapachowe i estetyczne. Firma Organique słucha uważnie swoich klientów, rozważa ich sugestie, by w odpowiedzi na pojawiające się oczekiwania i potrzeby, nieustannie poszerzać gamę produktową.

Produkty dostępne w sieci sklepów Organique oraz w Mydlarniach na terenie całego kraju.
Organique, ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *