Piąta edycja Akademii Zdrowego Rozwoju

Już ponad 37 000 osób odwiedziło domek Akademii Zdrowego Rozwoju po to, aby spojrzeć na świat oczami dziecka. Jeszcze do 7 października Domek będzie jeździł po Polsce, a rodzice z Warszawy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami Instytutu Pampers jak wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach rozwoju.

Poznawanie świata to dla dzieci nie tylko fascynująca przygoda, ale także duże wyzwanie, które wymaga ogromnych pokładów energii. Jak wspierać maluszka na poszczególnych etapach rozwoju – od noworodka do trzeciego roku życia? Co zrobić, by każdego dnia dziecko budziło się wypoczęte i chętne do odkrywania świata? Jak wzmacniać swoją więź z maluszkiem np.: podczas wieczornej kąpieli? Na te i inne pytania rodzice znajdują odpowiedź w nowym domku Akademii Zdrowego Rozwoju, w którym można doświadczyć świata dziecka i porozmawiać z ekspertami Instytutu Pampers.

Rodzice często nie zastanawiają się, jak bardzo świat maluchów różni się od świata dorosłych oraz jakie wyzwania stoją przed dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju. Dzięki tej wyjątkowej akcji edukacyjnej dorośli mogą zobaczyć, jakie problemy ma dziecko z pozornie prostymi czynnościami takimi jak wdrapanie się na gigantyczny fotel,  kąpiel w wielkiej wannie, czy jedzenie ogromną łyżką.

Akademia Zdrowego Rozwoju (AZR) jest akcją edukacyjną organizowaną przez Instytut Pampers, która z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród rodziców. W tym roku domek odwiedził już m.in. Warszawę, Łodź, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Gdańsk. Przed nim jeszcze Białystok, Lublin, Częstochowa i Warszawa. Podstawowym celem akcji jest edukowanie rodziców jak wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach rozwoju. Jak bardzo ta akcja jest potrzebna, świadczą słowa samych rodziców, którzy dzielą się wrażeniami z Instytutem Pampers: "Bardzo chętnie korzystam z tego typu "imprez". jest to niepowtarzalne przeżycie, coś czego nie jesteśmy w stanie sobie przypomnieć z naszego dzieciństwa, a co jest nam konieczne by rozumieć nasze maluchy"
Aneta G., Szczecin.

Dodatkowych informacji udziela:
Jolanta Bylica, Rzecznik Prasowy Instytutu Pampers
Tel. (+48 22) 670 83 05, 0 608 660 381
e-mail: bylica.j@pg.com

Agnieszka Szczepańska, External Relations Manager
Tel. (+48 22) 670 83 08
e-mail: szczepanska.ae@pg.com

Emilia Hahn, Senior Account Executive, Agencja PR
Tel. (+48 22) 858 74 58 wew. 51
e-mail: e.hahn@partnersi.com.pl

Donata Kudlek, Account Executive, Agencja PR
Tel. (+48 22) 858 74 58 wew. 52
e-mail: d.kudlek@partnersi.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *