Pirat Patch – Na mrożone makrele!

W zapierających dech w piersiach wędrówkach młodemu kapitanowi statku towarzyszą członkowie załogi. Babcia Peg jest pierwszym oficerem „Perełki”, papuga Pierre wypatruje z bocianiego gniazda wszelkich zagrożeń, a Majtek, najmądrzejszy pies, jaki kiedykolwiek żeglował po Wielkim Morzu, często ratuje przyjaciół z opresji.

Przygody, w których bierze udział ta zwariowana ferajna, nie zawsze należą do zabawnych. Niektóre z nich potrafią zmrozić krew w żyłach, głównie za sprawą dwóch wstrętnych korsarzy – Billy’ego Bonesa i Davy’ego Jonesa, którzy za każdym razem starają się pokrzyżować szyki załodze „Perełki”. Dwóch zaprzysięgłych wrogów Patcha przemierza bezkresne wody Wielkiego Morza na pokładzie „Czarnej Maski”, czyhając na młodego pirata i jego towarzyszy.

Pirat Patch to seria ośmiu książek przeznaczonych dla wszystkich tych, którzy chcą  się przenieść do niezwykłego świata pirackich przygód, zaginionych map wskazujących drogę do ukrytych skarbów, a przede wszystkim do magicznej krainy dziecięcej wyobraźni.

Przy zakupie czterech opowieści w promocyjnej cenie 49,90 zł. otrzymamy chustę na głowę, która pozwoli nie tylko poczuć się, ale także wyglądać jak prawdziwy pirat.

 

 

 

 

 

Seria została przygotowana z myślą o dzieciach, które jeszcze nie zaczęły czytać i tych, które już samodzielnie czytają. Do odkrywania i śledzenia przygód piratów zachęca również oryginalna szata graficzna serii.

W sprzedaży od początku maja w cenie 14,90 zł. za egzemplarz.
Więcej informacji na www.zielonasowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *