Pomysły wydawnictwa Reader’s Digest na gwiazdkowe prezenty

Wydawnictwo Reader’s Digest wybrało ze swojej oferty, kilka pozycji książkowych, które doskonale nadają się na prezent pod choinkę. Wśród nich znalazły się Fantastyczne sałatki, Niezwykłe zastosowania zwykłych rzeczy, Atlas świata, Domowa Encyklopedia Zdrowia oraz Cała prawda o historii. Te pięknie wydane książki, które informują, bawią i inspirują, z pewnością przyniosą wiele radości całej rodzinie. Książki dostępne są w sprzedaży wysyłkowej, więc ich zakup pozwoli zaoszczędzić czas w gorącym okresie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Fantastyczne sałatki to propozycja dla wszystkich! Zarówno dla lubiących gotowanie i poświęcających temu zajęciu wiele czasu jak i dla lubiących zjeść coś pysznego i przygotowanego niewielkim nakładem pracy. Dla lubiących lekką kuchnię lub sałatki z makaronów i mięsa. Jednym słowem dla wszystkich pragnących się zdrowo odżywiać. Pięknie wydana książka Fantastyczne sałatki zawiera aż 300 wyśmienitych przepisów na sałatki z całego świata, na podstawie których można przygotować potrawy na każdą okazję – od pełnowartościowych dań głównych, przez lekkostrawne sałatki na kolacje i łatwe do przygotowania sałatki błyskawiczne, po słodkie kompozycje uwielbiane przez dzieci, sałatki owocowe oraz przekąski. Ponadto w rozdziale wszystko o sałatkach znajduje się obszerny zbiór informacji i ciekawostek na temat poszczególnych składników sałatek, aromatycznych ziół, przypraw i sosów, a także przyborów kuchennych niezbędnych w kuchni każdego smakosza. Każdy przepis na Fantastyczne sałatki wzbogacony jest barwnym i smakowitym zdjęciem potrawy lub jej egzotycznych składników.
Cena: 99,60 zł.

Poradnik Niezwykłe zastosowania zwykłych rzeczy to wspaniały prezent dla wszystkich gospodyń domowych i majsterkowiczów, a także młodych osób rozpoczynających życie na własną rękę. Książka jest skarbnicą ponad 2200 prostych porad, jak odnowić, zastąpić, naprawić czy odświeżyć prawie wszystko w domu i wokół niego. Zawiera rady odnośnie zadziwiających zastosowań 206 przedmiotów. Doradza na przykład, co oprócz mycia zębów, może zdziałać pasta do zębów! Książka powstała po serii rozmów z ekspertami z najróżniejszych dziedzin, po doświadczeniach w kuchniach, salonach, łazienkach i innych pomieszczeniach domowych. Niezwykłe zastosowania zwykłych rzeczy to jedyna tak obszerna skarbnica porad na polskim rynku. Warto mieć ją w swojej biblioteczce, by móc do niej wracać i szukać pomocy, rady, a także inspiracji.
Cena: 119,60 zł.

Atlas świata to doskonała propozycja prezentu dla dzieci i młodzieży, a także dla całej rodziny. Piękne, bogato ilustrowane, albumowe wydanie atlasu ucieszy na pewno każdego ucznia, zarówno gimnazjalistę, jaki i licealistę. Najnowsza edycja Atlasu świata zawiera 230 nowoczesnych map, w tym wspaniałe, rozkładane mapy panoramiczne, opracowane na podstawie zdjęć satelitarnych. Przedstawiają one świat, poszczególne kontynenty, państwa i regiony. Pozwalają odczytać wiele interesujących informacji, takich jak wielkość miast, wysokość szczytów górskich, ukształtowanie terenu czy głębokość jezior. Ponadto atlas zawiera 350 wielobarwnych zdjęć i ilustracji przedstawiających m.in. Ziemię, oceany, kosmos. Atlas świata dostarcza również odpowiedzi na nurtujące pytania: jak powstała ziemia, ile kilometrów dzieli ją od Słońca i ile lat ma Księżyc. Wszystkie informacje są łatwe do odszukania dzięki zawierającemu prawie 90 000 haseł szczegółowemu indeksowi nazw. Atlas Świata to propozycja, która nie tylko informuje, ale i inspiruje – ucząc bawi, a bawiąc uczy!
Cena: 139,60 zł.

Domowa Encyklopedia Zdrowia będzie wspaniałym prezentem pod choinkę zarówno dla młodych rodziców, dla osób starszych, dla tych, którzy mają małe dzieci i tych, którzy pragną świadomie dbać o swoje zdrowie. To jedyne na rynku tak komplementarne źródło wiedzy medycznej przygotowane przez kilkudziesięciu wybitnych specjalistów, a napisane językiem zrozumiałym dla każdego. Ponad 700 haseł uporządkowanych alfabetycznie oraz ponad 1500 rysunków, zdjęć, schematów i tabel pomoże wyjaśnić wiele zdrowotnych problemów. Na końcu obszernej, 670 stronicowej, encyklopedii znajduje się wykaz najważniejszych leków. W Domowej Encyklopedii Zdrowia każdy zainteresowany znajdzie odpowiedzi na pytania, których nie zdążył zadać lekarzowi i informacje o czekających go badaniach. Książka pomoże zdiagnozować choroby i podpowie, co może być ich powodem. Wyjaśni, kiedy warto iść do lekarza i jak opowiedzieć mu o dolegliwościach.
Cena:129,60 zł.

Książka Cała prawda o historii to doskonały upominek dla całej rodziny, dla dzieci i dorosłych, dla pasjonatów historii i nie tylko. Książka ta opisuje niesamowite odkrycia historyków, które obalają podręcznikową wiedzę na temat 50 wydarzeń z dziejów świata. 320 stron książki demaskuje kłamstwa i mity, podaje tylko sprawdzone fakty i na nowo definiuje naszą współczesność. Znaleźć w niej można zaskakujące odpowiedzi na wiele pytań, np. czy pierwsi mieszkańcy Ameryki pochodzili z terenów dzisiejszej Japonii, kto zamordował Napoleona Bonaparte. Książka zawiera również nowe teorie na temat upadku starożytnego Rzymu i zmieniającego się wyglądu kamiennego kręgu Stonehenge. Cała prawda o historii to pozycja, której nie powinno zabraknąć w domowej biblioteczce i która u wielu rozbudzi zamiłowanie do historii.
Cena: 119,60 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *