Struktura, stopień nawilżenia i koloryt skóry to najbardziej widoczne oznaki wieku kobiety. Gładka, jędrna i pełna blasku – jest świadectwem nie tylko doskonałych predyspozycji genetycznych, ale i starannej pielęgnacji. Przesuszona, pokryta zmarszczkami i przebarwieniami – zdradzi wiek kobiety szybciej niż dowód osobisty. Ale młodość to nie tylko jędrna, delikatna i elastyczna skóra. Młodość to też witalność, energia i dobre samopoczucie!

Za przyspieszenie procesów starzenia oraz spadek życiowej energii w dużej mierze odpowiedzialny jest niedobór koenzymu Q10. Ten życiodajny związek jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, odpowiada bowiem za produkcję energii w każdej komórce i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Organizm człowieka wytwarza koenzym Q10 w wystarczającej ilości mniej więcej do 30. roku życia; później, wraz z wiekiem, jego ilość w ustroju zaczyna spadać, a procesy starzenia nabierają tempa.

Dotychczas suplementacja diety koenzymem Q10 była utrudniona ze względu na jego niską przyswajalność. Dzięki opracowanej w laboratoriach SENSILAB innowacyjnej formule koenzymu Q10, która jest 6-krotnie lepiej wchłaniana przez komórki, kobiety zyskały skutecznego sprzymierzeńca w walce z efektami upływającego czasu.

Działanie preparatu SENSILAB Q10 Koenzym Młodości wzmacnia kompozycja witamin C, E oraz 8 witamin z grupy B, które mają również właściwości przeciwutleniające, wzmacniają organizm i zwiększają jego witalność.

Opakowanie zawiera 40 musujących tabletek.
Cena detaliczna: ok. 45 zł.
Pełna gama preparatów Sensilab dostępna jest wyłącznie w aptekach.

Sensilab – innowacyjne i kompleksowe podejście do suplementacji diety.
SENSILAB to nowa na polskim rynku marka suplementów diety wykorzystujących naturalne właściwości witamin, minerałów i związków organicznych.

Odrzucając koncepcję uniwersalnego antidotum, eksperci SENSILAB skupili się na stworzeniu preparatów zaspokajających ściśle określone potrzeby kobiet w zależności od wieku, pory roku, a nawet – pory dnia. Najnowsze odkrycia naukowe oraz starannie dobrane, poparte badaniami składniki suplementów diety SENSILAB są gwarancją wysokiej skuteczności, a szeroka gama preparatów sprawia, że w ofercie SENSILAB każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Więcej informacji na www.sensilab.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *