Skuteczna metoda nauki języka angielskiego – obozy językowe dla dzieci

Znajomość języków obcych jest czynnikiem pozytywnie wpływającym na rozwój osobisty, a później także i zawodowy. Im młodszy umysł, tym lepiej przyswaja wiedzę i nabywa nowych umiejętności językowych. Sukcesem w osiągnięciu odpowiedniego poziomu znajomości języka obcego jest praktyka. Jak sprawić, żeby język obcy był dla naszych dzieci przyswajalny w przyjemny i właściwy sposób? Z odpowiedzią przychodzi obóz językowy dla dzieci Gary’s Camp.

Czym jest obóz językowy Gary’s Camp?

Obóz językowy przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które poprzez różne aktywności i zabawę w ciągu dnia mają możliwość podnieść swoje umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim. Założycielem obozu jest Gary Kozlowski, którego celem było stworzenia miejsca w sercu Kaszub, na wzór amerykańskich obozów, cieszących się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Podstawową zasadą każdego obozu językowego dla dzieci zarówno podczas zajęć, jak i czasu wolnego jest władanie tylko językiem angielskim. Swobodna komunikacja między rówieśnikami pod opieką międzynarodowej kadry sprawia, że praktyczne posługiwanie się językiem angielskim jest łatwe dla obozowiczów.

Co wyróżnia obozy językowe dla dzieci Gary’s Camp?

Nauka języka angielskiego we wczesnym wieku w dużej mierze wpływa na rozwój intelektualny i psychologiczny. Nauka prowadzona podczas letnich obozów językowych Gary’s Camp wykorzystuje metodę immersji – zanurzenie się w języku angielskim i nieustanne używanie go zarówno podczas zajęć sportowych, artystycznych czy spędzania czasu wolnego. Każdy dzień podczas obozu językowego jest inny i gwarantuje nowe atrakcje.

A wszystkie te czynności odbywają się z wykorzystaniem komunikacji wyłącznie w języku angielskim. Obozy językowe dla dzieci odbywają się w magicznej i zacisznej części Kaszub i są  przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Gary’s Camp wyróżnia międzynarodowa kadra, która podkreśla doświadczenie udziału w obozie językowym w amerykańskim stylu.

Korzyści uczestnictwa w obozie językowym dla dzieci

Obóz językowy dla dzieci organizowany przez firmę https://gary.camp/ to niezapomniana, wakacyjna przygoda z językiem angielskim do której, każdy uczestnik będzie chciał wracać co rok. Na obozach oprócz swobodnej nauki języka angielskiego dzieci mają możliwość uczestniczyć w zajęciach sportowych takich jak: rugby, american football, baseball, siatkówka czy koszykówka.

W ofercie zajęć artystycznych dzieci znajdą m.in.: bachatę, salsę, naukę tworzenia makram, biżuterii i wiele innych. Każdy uczestnik obozu językowego dla dzieci Gary’s Camp z pewnością odkryje nowe pasje, a międzynarodowa kadra obozu, podkreśli jego amerykański styl.

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz językowy z Gary’s Camp?

Udział w obozie językowym Gary’s Camp pozwala dzieciom poszerzać horyzonty i otwierać się na nowe wyzwania. Czas wolny podczas obozu mogą wykorzystać na nawiązywanie nowych znajomości. Poprzez ciągłą praktykę językową uczestnicy poprawiają swoją pamięć i zdolność nauki.

Dzieci mają możliwość spędzenia aktywnego czasu poprzez gry i zabawy na świeżym powietrzu, trenując nowe umiejętności i świetnie się bawiąc. Benefitem aktywnych wakacji z Gary’s Camp jest efektywniejsze przyswajanie języka angielskiego.

Powody dla których, warto wysłać dziecko na obóz językowy Gary’s Camp

Obozy językowe dla dzieci Gary’s Camp, pozwalają zdobyć swobodę wypowiedzi w języku obcym. Przełamują barierę językową, która wiele dzieci krępuje. Dzięki temu dzieci oprócz praktycznej umiejętności wypowiadania się w języku angielskim nabierają pewności siebie. Szeroka gama zajęć sportowych i artystycznych realizowanych podczas obozu językowego dla dzieci pozwala na rozwijanie nowych umiejętności i poznawanie swoich pasji oraz uczy samodzielności.

W ofercie Gary’s Camp oprócz obozów językowych dla dzieci dostępne są półkolonie, dedykowane najmłodszym dzieciom w wieku od 6 do 10 lat. Wybierz firmę Gary’s Camp z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieży. Zapewnij dziecku wyjątkowe wakacje!

Publikacja sponsorowana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *