SPA w domowym zaciszu

Przedstawiamy pierwszy  produkt do domowego SPA
Naturalny roślinny  wytwarzany tradycyjnymi metodami w Maroku z czarnych oliwek i oleju oliwnego. Savon Noir to znany w całym świecie produkt o wprost magicznych walorach pielęgnacyjnych dla naszego ciała.

Bezpieczny kosmetyk do twarzy i ciała, oczyszcza i łagodzi podrażnienia. Jest to kosmetyk niezwykle prosty w użyciu, umożliwia wykonanie zabiegów w domu – od prostego mycia do masek i eksfoliacji. Savon Noir naturalnie usuwa martwe komórki i toksyny ze skóry pozostawiając ją lekką i elastyczną.  Nie ma ograniczeń w używaniu Savon Noir – nie uczula i nie zapycha porów, jest bardzo wydajny, można go łączyć z innymi naturalnymi składnikami (glinka Ghassoul, kosmetyczne oleje roślinne, olejki eteryczne). Savon Noir ma wygląd ciemnej pasty, która po zmieszaniu z wodą staję się aksamitną, kremistą masą. Nakładamy w takiej postaci cienką warstwą na całe ciało, pozostawiamy kilka minut na skórze po czym możemy przystąpić do gomażu (delikatnego złuszczenia naskórka i oczyszczenia skóry z małych niedoskonałości zalegających w jej płytko położonych warstwach). Używamy do tego rękawicy z naturalnego włosia, może też być sizal lub loofa. Delikatnymi ruchami masujemy wilgotną powierzchnię ciała pokrytą masą mydlaną Savon Noir naturalnie się pieni, dzięki swoim właściwościom nawilżającym i eksfoliującym zmiękcza oraz bardzo skutecznie i dogłębnie odżywia skórę.     W połączeniu z działaniem złuszczająco-pobudzającym rękawicy do masażu, pozostawi skórę jedwabiście gładką, delikatną w dotyku, odżywioną  i naoliwioną jak nigdy wcześniej. Rezultat zapiera dech w piersiach od pierwszego razu.

Sposób użycia:
Po nawilżeniui nagrzaniu skóry ciepłą wodą, nałożyć mydło na ciało. Odczekać 4-7 minut Masować całą namydlaną powierzchnię ciała rękawicą do masażu. Po zabiegu spłukać ciało letnią wodą. Dla utrzymania skóry w świetnej formie zabieg należy wykonywać przynajmniej 1 raz w tygodniu. Savon Noir nadaje się do każdego typu skóry, nawet bardzo wrażliwej, także dla skór dziecięcych. Można używać do codziennej pielęgnacji jako oczyszczającą maskę, którą zmywamy letnią wodą.Rewelacyjne efekty w połaczeniu z glinką Ghassoul

– Zabieg oczyszczająco-odtłuszczającySavon Noir  w  połączeniu z glinką Ghassoul działa skutecznie jako środek peelingujący i pielęgnujący jednocześnie. Należy rozprowadzić mieszankę gołą dłonią (w przypadku pielęgnacji twarzy) lub rękawicą do masażu (w przypadku pielęgnacji ciała), masować powierzchnię skóry ruchami kolistymi, pozostawić na 2 minuty po czym delikatnie spłukać.

To wszystko w krótkim czasie we własnym domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.