Spodnie i spódnice ciążowe – praktyczne i wyjątkowe czyli klika słów o systemie dopasowania

Z myślą o kobietach ciężarnych tworzone są coraz to praktyczniejsze i wygodniejsze systemy dopasowania, które niczym druga skóra otulają brzuszek i pozwalają cieszyć się modą przez całą ciążę. Dzięki systemom dopasowania ubrania mody ciążowej mogą być noszone zarówno w ciąży, jak również po, co zachęca przyszłe mamy do coraz częstszych zakupów mody ciążowej.

Niejednokrotnie kupujemy ubrania na jeden sezon lub jedno wyjście.  Często w ciąży zapominamy o wcześniejszych szaleństwach zakupowych i spotykamy się z dylematem, czy kupować ubrania tylko na okres ciąży? – „Perspektywa zakupu ubrań z kolekcji ciążowej, posiadających praktyczny i uniwersalny system dopasowania, zachęca dziś ciężarne kobiety do zabawy modą ciążową. Wykorzystanie najlepszych materiałów sprowadzanych z Francji i Włoch, zapewni wysoką jakość  oferowanych produktów dla przyszłej mamy i ich świeży wygląd również po wielu praniach. Pragniemy i staramy się przygotowywać kolekcje, które podkreślą atuty ciąży i ciała, właśnie dzięki specjalnym fasonom i systemom dopasowania, które pozwalają nosić nasze ubrania zarówno w ciąży, jak i po porodzie” – mówi Halina Janusiewicz, Prezes firmy HALTEX.

Dzięki systemom dopasowania, przez cały okres ciąży przyszłe mamy mogą nosić swoje ulubione spodnie, spodenki czy spódnice w dowolnych stylizacjach zarówno eleganckich, jak i sportowych. – „Zachęcamy więc do wyboru najwygodniejszego dla siebie i maluszka systemu dopasowania zastosowanego w naszych kolekcjach ciążowych ” – dodaje Halina Janusiewicz, Prezes firmy HALTEX.

Projektanci firmy Haltex przygotowali na zbliżający się sezon zarówno długie spodnie sportowe, jak i eleganckie, bojówki, rybaczki, krótkie spodenki czy spódnice. Każda z propozycji posiada praktyczny system dopasowania więc przyszłe mamy, niezależnie od zaawansowania ciąży, mogą nosić swoje ulubione kroje i ubrania.

Pierwsza z propozycji systemów dopasowania, to pas z elastycznej, bawełnianej dzianiny otulającej talię i brzuszek, posiadający regulację za pomocą gumy ciążowej. Oddychająca bawełna, jedna warstwa materiału oraz idealne dopasowanie do ciała sprawiają, że przyszłe mamy czują się pewnie, atrakcyjnie, a przede wszystkim komfortowo (np. rybaczki PICNIC SR-006, spodnie RAY S-260, spodnie LONDON S-016, spodnie SANDRA S-02, rybaczki PATKA 5RBP, spódnica SA-10W, spodenki KEYTI  S-005).

Kolejna, to elastyczna, bawełniana i niezwykle komfortowa wstawka z podwójnej warstwy materiału, która może być wywijana na brzuszek lub na biodra. System ten idealnie sprawdza się w ostatnich  miesiącach ciąży. Dopasowuje się do ciała i kształtu brzuszka, podkreślając tym samym walory przyszłej mamy. Pozwala bawić się modą i cieszyć ciążą, a tym samym zakrywać lub eksponować i odkrywać brzuszek. (spodnie FITNESS SD-01, rybaczki WEST  SR-008, spódnica CALINECZKA SA-002, spodnie IDA S-242).

Obydwa zaproponowane dopasowania sprawdzają się świetnie zarówno w materiałach jeansowych, bawełnianych czy eleganckich taftach, spodniach długich i krótkich, a także spódnicach. Mogą być efektownie łączone z materiałem, np. kobiecą kokardką.

Systemy dopasowania pozwalają nosić ubrania ciążowe również po porodzie. Pas można schować do środka i nasze ubrania nie będą już wyglądały jak "ciążowe" lub wywinąć go na koszulę lub inną efektowną bluzkę, ozdobić szerokim, modnym pasem zapiętym w talii i cieszyć się najnowszymi trendami w modzie.

Wszystko wedle fantazji i ulubionych stylizacji mamy.

Haltex – moda ciążowa, to polska, rodzinna firma działająca z sukcesami od 16 lat i cały czas energicznie się rozwija. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą odzieży ciążowej. Priorytety i cele firmy, to dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy, a także zapewnienie bezpieczeństwa oczekiwanego dziecka.

Więcej szczegółów na www.haltex.com.pl

Kolekcje mody ciążowej firmy Haltex, dostępne są w partnerskich sklepach na terenie całej Polski: Bełchatów: sklep „JUMA”, ul. Wojska Polskiego 40; Chorzów: sklep „CONIECO”, ul. Krzyżowa 22; Działdowo: sklep „BONA”, ul. Bielnikowa 8; Dzierżoniów: sklep „CIŻEMKA”, ul. Piłsudskiego 16; Gorzów Wlkp.: sklep "MAMMA", ul. Łokietka 7/2; sklep „BOBAS”, ul. Sienkiewicza 5; Kielce: ul. Sienkiewicza 30; ul. Sienkiewicza 44; Kraków: sklep „PARYŻANKA”, ul. Stradomska 9; sklep „PĘPEK ŚWIATA”, ul. Długa 30; Lublin: sklep „KIM”, ul. 1-go maja 4B; sklep „MODENA MAXI”, ul. Kapucyńska 6; Mińsk Mazowiecki: ul. Stary Rynek 5; Olsztyn: sklep „MAMAMODA”, ul. Wilczyńskiego 6C; Otwock: sklep „BOBAS”, ul. Hoża 4; Ryki: ul. Poniatowskiego 6; Rzeszów: sklep „AGAT”, ul. Rejtana 53; Sierakowice: sklep „SEMI”, ul. Lęborska 4; Stargard Gdański: sklep „DUKMAL”’ ul. Al. Niepodległości 4; Szczecin: sklep „BE HAPPY”, ul. Małkowskiego 4; Warszawa: sklep „AGNES”’ ul. Nowowiejska 7; sklep „ESTENE”’ ul. Al. Lotników 1; ul. Lechnicka 16; sklep „9 MIESIĘCY”’ ul. Targowa 2/3; ul. Świętokrzyska 39/C31; Wrocław: sklep „MATERNITY”’ ul. Kościuszki 27; Zielona Góra: sklep „AMANDA”, ul. Sobieskiego 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *