Sposób na siwe włosy bez koloryzacji? GR-7 Professional!

Siwe włosy potrafią być naprawdę dokuczliwe, zwłaszcza gdy dotyka nas siwienie włosów w młodym wieku. Bez względu na to, czy to zaledwie kilka kosmyków, czy też większość włosów na głowie, siwizna obniża samoocenę, postarza i psuje wizerunek. Dlatego też od lat toczy się z nią zaciętą walkę. Dotychczas głównym orężem były farby do siwych włosów. Teraz jednak poznaliśmy skuteczną alternatywę bez potrzeby koloryzacji. To preparat na siwe włosy GR-7 Professional – jak działa? Przekonajmy się!

Sposób na siwe włosy? Właściwie odżywiona skóra głowy!

Od dziesiątek lat zastanawiamy się, jak ukryć siwe włosy. Większość sięga po środki koloryzujące, które są oczywiście szeroko dostępne i popularne, ale skuteczne tylko przez chwilę, w dodatku usuwają skutek, a nie przyczyny siwienia. A te leżą w głębi skóry głowy, nie zaś w samych włosach. Siwe włosy w młodym wieku to efekt niedostatecznej ilości melaniny w skórze. Może to być uwarunkowane genetycznie lub wynikać z innych kwestii, jak stresujący tryb życia, mało snu, używki itp.

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional jest więc innowacyjny w tym względzie, że w przeciwieństwie do farb, nie maskuje siwych włosów, a odżywia skórę głowy. Efekt jest oszałamiający. Skuteczna kuracja prowadzi daje nie tylko zatrzymanie siwienia włosów, ale także odwrócenie siwienia. Regularnie stosowany płyn na siwe włosy przywróci większość siwych kosmków do naturalnego koloru w około miesiąc. Czas ten zależy oczywiście od indywidualnych uwarunkowań, np. długości i grubości włosa (szczególnie siwe włosy u kobiet) oraz naturalnego koloru włosów (ciemne dłużej dochodzą do swojego odcienia). Skuteczny sposób na siwe włosy – https://gr-7.eu

Fot. Sposób na siwe włosy to GR-7

Jak stosować preparat na siwe włosy GR-7 Professional?

Płyn na siwe włosy jest skuteczny i bezpieczny. Przebadała go międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS (szczegóły i certyfikaty na gr-7.eu). Produkt nie był testowany na zwierzętach i jest neutralny dla środowiska. Można nabyć go online lub w dobrych punktach fryzjerskich oraz gabinetach trychologicznych.

GR-7 Professional nakłada się na skórę głowy do dwóch razy na dobę. W tym czasie zaleca się możliwie najczęściej unikać mycia i suszenia głowy – to właściwie jedyna niedogodność wynikająca z kuracji. Po około 7 dniach stosowania siwe włosy przybiorą barwę złotawą, by następnie, po około 30 dniach nabrać swojego naturalnego koloru. Siwienie włosów jest więc nie tylko powstrzymane, ale również odwrócone. To wyjątkowy sposób na siwe włosy, długotrwały, naturalny i zdrowy.

By utrzymać dobry efekt, płyn na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się w późniejszym okresie rzadziej, ale regularnie, jeden do dwóch razy na dobę.

Fot. Efekty GR-7. Skuteczny sposób na siwe włosy

Sposób na siwe włosy: połącz zdrowy tryb życia z kuracją…

Jak podaje gr-7.eu, podczas stosowania GR-7 Professional warto zadbać o lepszą higienę życia. Rozumie się przez to odstawienie używek, pełnowartościową dietę oraz sen, unikanie stresu, przyda się również aktywność fizyczna. Zdrowy tryb życia mocno wpływa na spowolnienie siwienia włosów, a w połączeniu ze skutecznym preparatem, daje efekty, które są obecnie bezkonkurencyjne.

Najpopularniejsze telefony w 2021


Previous post Zestaw elektryczny do roweru, dzięki któremu przerobisz klasyczny rower!
Next post Wypożyczalnia busów a krótkoterminowy najem na urlop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social profiles