Szumiący króliczek Moonie dla niemowląt i małych dzieci

Niemowlęta i małe dzieci często mają problemy z zasypaniem i wymagają długiego kołysania w ramionach rodzica. Przyzwyczajenie maluszków w dużej mierze wynika z naturalnej potrzeby bliskości, lecz wiążą się też z przyzwyczajeniem do bujania w łonie mamy. Kołysanie biodrami podczas chodzenia sprawia, że po narodzinach dziecko uspokaja się i zasypia, gdy jest tulone i bujane. Uspokajająco działa na dziecko również dźwięk, który przypomina bicie serca i inne odgłosy towarzyszące maleństwu w brzuchu. Dźwięki tego typu imituje króliczek Moonie.

Króliczek Moonie – co to takiego?

Szumiący króliczek to maskotka, która wydaje dźwięki sprawiające, że niemowlę szybko się uspokaja. Króliczek Moonie jest miękki w dotyku, bezpieczny i przytulny. Dzieci szybko przyzwyczajają się, że zabawka znajduje się w ich łóżeczku i chętnie słuchają wydawanych przez nią głosów. Wymiary szumiącego króliczka Moonie są odpowiednie dla niemowląt. Zabawka nie posiada żadnych małych elementów, które dziecko mogłoby połknąć.

Szumiące króliczki posiadają inteligentny czujnik płaczu, który uruchamia dźwięki w zabawce, gdy niemowlę jest niespokojne. Rodzice nie muszą się dzięki temu martwić, że czeka ich kolejna nieprzespana noc i trudny dzień z powodu niewyspania dzidziusia. Maskotka może emitować również delikatne światło, które wyciszy dzieci bojące się ciemności. Rozproszone światło ułatwi opiekunom nocną zmianę pieluszki bez wybudzania malca, a także przyda się podczas wykonywania innych czynności po zmroku.

Niewielka lampka na brzuszku króliczka pobiera niewiele energii, dlatego dioda może świecić przez wiele nocy bez konieczności wymiany baterii. Do szumiącego króliczka Moonie dołączony jest kabel USB, za pomocą którego uzupełnia się akumulator po wyładowaniu. W kilkanaście minut można przygotować maskotkę do użytkowania przez kolejną noc.

W kolekcji Moonie Organic znajduje się również miś Moonie.

Dlaczego dzieci marzą o króliczku Moonie?

Dzieci uwielbiają króliczki Moonie ze względu na ich miękkość, delikatność i przyjazny charakter. Zabawka ma stonowane kolory, a jej dotykanie sprawia maluchom wiele przyjemności. Granulki sensoryczne w rączkach króliczka stymulują zmysł dotyku, co dodatkowo zachęca dziecko do sięgania po maskotkę.

Maluchy lubią również zasypiać obok przytulanki, która daje im poczucie bliskości. Ulubiona zabawka w łóżku sprawia, że dziecko czuje się bezpieczniej i lepiej znosi noce spędzane na własnym posłaniu. Rodzice mogą dzięki temu wyspać się bez obecności pociechy w swoim łóżku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.