Telefon dla dziecka – poznaj ofertę nju mobile

Numer na kartę czy na abonament? Przed takim wyborem staje każdy rodzic, który kupił dziecku pierwszy telefon komórkowy. Poznaj ofertę nju mobile i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego dziecka.

Telefon na kartę dla dziecka

Prepaid doskonale sprawdzi się w przypadku dziecka, które dopiero zaczyna korzystać z telefonu komórkowego. Najważniejszym atutem tego rozwiązania jest praktyczność – nie musisz podpisywać długoterminowej umowy z operatorem. Wystarczy, że kupisz starter i zarejestrujesz kartę SIM. Brak umowy to również duża swoboda. W każdej chwili możesz zrezygnować z oferty prepaid – wystarczy, że nie doładujesz konta.

Dzięki telefonowi na kartę Twoje dziecko może nauczyć się gospodarowania pieniędzmi – będzie to dla niego bezcenna lekcja oszczędzania i odpowiedzialności! Po zalogowaniu się na konto abonenta na stronie nju mobile będziesz mógł szybko sprawdzić stan konta, a także zużycie pakietu danych. Dzięki platformie on-line w każdej chwili możesz błyskawicznie doładować konto Twojego dziecka.

Nju na kartę – dlaczego warto?

W nju na kartę już na starcie przyznawana jest bonusowa paczka 10 GB, która jest ważna przez 15 dni. Po zarejestrowaniu numeru i aktywowaniu karty SIM na Twoim numerze od razu będzie aktywna usługa „wszystko za nie więcej niż 29 zł”. Usługę będziesz musiał aktywować samodzielnie tylko wtedy, kiedy zdecydujesz się na zakup oferty nju na kartę przez stronę www.njumobile.pl. Warunki usługi są proste. Do momentu, w którym wydatki nie przekroczą kwoty 29 zł, opłaty naliczane są według następującego cennika: 19 gr za minutę połączenia, 9 gr za SMS-a, 19 gr za MMS-a i 19 gr za 1 MB. Po osiągnięciu kwoty 29 zł opłaty nie będą już naliczane, a Twoje dziecko będzie mogło korzystać z:

  • nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów
  • internetu mobilnego 10 GB.

Pakiet danych będzie wzrastał wraz ze stażem w nju mobile. Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” po pół roku dostępny transfer wzrośnie do 20 GB, po roku ‒ do 25 GB, a po dwóch latach ‒ do 30 GB. Wszystkie szczegóły oferty prepaid w nju na kartę znajdziesz na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte. Pamiętaj, że w ofercie na kartę usługę włączasz samodzielnie.

Jeżeli zaleczy Ci bardziej na tym, aby Twoje dziecko było z Tobą w kontakcie i niekoniecznie spędzało dużo czasu na korzystaniu z internetu przez komórkę, możesz wybrać usługę dzienną, w której za 1,2 zł za dzień są nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz na start 250 MB internetu (po wykorzystaniu pakietu, internet zwalnia do 64 Kb/s).

Abonament w nju mobile – dla Ciebie i dla dziecka

Nju mobile przygotowało również atrakcyjną ofertę na abonament dla dwóch osób. Jako rodzic możesz korzystać z numeru głównego, a numerem dodatkowym będzie posługiwało się Twoje dziecko. Na czym to polega? Numer główny i numer dodatkowy wspólnie korzystają z usług, ale to numer główny zarządza ofertą. Miesięczny abonament za numer główny wynosi 29 zł, za numer dodatkowy – 9 zł. W ramach abonamentu przysługują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu w UE oraz 10 GB internetu mobilnego do podziału na dwóch użytkowników. Pakiet danych będzie zwiększał się wraz ze stażem w nju mobile: po pół roku do 20 GB, po roku – do 25 GB, a po 2 latach – do 30 GB.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą abonamentową nju mobile dla par, możesz dołączyć do niej za pośrednictwem strony internetowej. Wszystkie potrzebne formalności możesz załatwić on-line. Kurier dostarczy Ci dwie karty SIM oraz niezbędne dokumenty.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem nju na abonament i korzystasz z oferty na planie nju podstawowy, również możesz dokupić dodatkowy numer, z którego będzie korzystało Twoje dziecko. Opłata za drugi numer wynosi 9 zł na miesiąc – kwota ta zostanie doliczona do Twojego rachunku. Po dokupieniu dodatkowego numeru, osoba, która będzie go używać będzie korzystać z tej samej usługi, która jest aktywna na numerze głównym. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zmienić tą usługę na inną np. właśnie na „bez limitu 29 zł”. Wtedy w parze będziesz płacić 19 zł na głowę.

// Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles