Ubieramy dziecko do Chrztu – propozycje Polskich marek

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a więc pora roku, która razem z latem jest najczęściej wybieraną na organizowanie uroczystości Chrztu Świętego. Przed tym ważnym wydarzeniem musimy zorganizować wiele rzeczy: miejsce uroczystości, kościół, zaprosić gości. Musimy również zdecydować, w co ubierzemy do Chrztu dziecko.

Eleganckie ubranka dla niemowląt

Ubieranie niemowlaka do Chrztu dla jednych jest samą przyjemnością, dla innych rodziców nie lada wyzwaniem. W co ubrać dziecko, gdzie kupić ubranka, i jaki rozmiar naszykować? Te oraz wiele innych pytań pojawiają się w trakcie wyboru ubranek do Chrztu. O czym jednak należy pamiętać wybierając strój do Chrztu?

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że jest to wyjątkowa uroczystość, i najważniejszą osobistością tego dnia jest małe dziecko. Strój do Chrztu musi być przede wszystkim bezpieczny i wygodny dla malucha. Rezygnujemy ze sztucznych materiałów, ciasnych bucików, i gryzących sweterków.

Ubranko ma przede wszystkim zapewnić dziecku wygodę i swobodę ruchów, w czasie intensywnego dnia pełnego wrażeń.

Jaki rozmiar ubranka kupujemy do Chrztu?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy określić datę uroczystości, i to kiedy chcemy zakupić ubranko do Chrztu. Według nas najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie ubranka do Chrztu miesiąc przed uroczystością. Miesiąc to wystarczająco długi czas, aby wybrać strój, zamówić go, i ewentualnie nanieść poprawki czy wymienić rozmiar.

Jednocześnie miesiąc jest na tyle krótkim czasem, że w tym czasie dziecko nie urośnie aż tak, aby wyrosnąć z zakupionego ubrania. Oczywiście są również rodzice którzy wolą zakupić ubranko dużo wcześniej, lub odwrotnie, na kilka dni przed uroczystością.

Każda metoda jest dobra, ale jeśli mamy polecić najlepszy termin na kupowanie ubranka, to będzie nim miesiąc przed uroczystością.

Stylowe ubranka dla niemowląt

Kiedy wiemy już na co zwracać uwagę, oraz kiedy kupić ubranka do Chrztu, czas na wybór właściwego stroju. My od kilku lat prowadzimy sklep Fazymazy z Polskimi ubrankami dla niemowląt. Dlatego zaprezentujemy Wam najfajniejsze pomysłu na ubiór do Chrztu od Polskich marek.

W naszym sklepie znajdziecie wszystkie ubranka do Chrztu, a więc główne elementy stroju, buciki, oraz dodatki. Najpopularniejsze ubranka do Chrztu, to ciuszki Mrofi oraz ubranka Marija. Te dwie Polskie marki ubranek niemowlęcych tworzą najbardziej popularne, i jednocześnie najbardziej sprawdzone stroje do Chrztu.

Ubranka niemowlęce dla chłopca

Ubieramy chłopca do Chrztu. Podstawą jego ubiory będzie eleganckie białe body koszulowe, które możemy udekorować bawełnianą muszką. Body koszulowe Mrofi jest miękkie, i tylko wygląda jak elegancka koszula. W rzeczywistości jest to wygodne i bezpieczne ubranko, stworzone dla najmłodszych elegancików.

Do eleganckiego body kompletujemy spodnie, lub równie popularny komplet do Chrztu Mrofi, który składa się z kamizelki i spodni. Wybierając te ubranka, główną część stroju mamy już gotową. Wystarczy dobrać dodatki, a więc skarpetki niemowlęce, czapkę, buciki do Chrztu, i coś na wierzch. Najczęściej uzupełnieniem stroju do Chrztu dla chłopca jest sweterek niemowlęcy.

Ubranka dla niemowląt dziewczynek

Ubranka do Chrztu dla dziewczynki lubią ponadczasową klasykę. Zazwyczaj ubierając dziewczynkę na tą wyjątkową uroczystość, zdecydujemy się na białą sukienkę niemowlęcą. Sukienka potrzebuje tylko kilku dodatków, rajstopek, opaski, i sweterka na wierzch. Sama sukienka do Chrztu jest głównym elementem garderoby, i to ona robi całe show.

W naszym sklepie również znajdziecie takie sukienki, zarówno strojne i rozkloszowane, jak i skromniejsze. Jeśli lubicie skromne sukienki do Chrztu, zapoznajcie się z ubrankami Marija. Jeśli wolicie wyjątkowe i bardziej charakterne stroje, z pewnością spodobają Wam się koronkowe i tiulowe dodatki w sukienkach okazyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *