Wyjątkowa kąpiel czyli tabletki do kąpieli

Kąpiele relaksujące to dzisiaj jeden z najbardziej skutecznych i ogólnie dostępnych sposobów na skuteczne pozbycie się napięcia i ciężaru minionego dnia. Doskonale nadają się do tego celu kosmetyki do kąpieli, a wśród nich specjalne tabelki do kąpieli.

Tabletki do kąpieli to nic innego jak zapach i relaks zamknięty w malutkiej, zaledwie 4 gramowej pastylce. Tabelki do kąpieli prezentowane poniżej, dostępne są w siedmiu różnych wariantach zapachowych. Dzięki tak szerokiej gamie aromatów, każdy może wybrać coś w sam raz dla siebie.

Tabletki do kąpieli o zapachu lawendy pozwalają nam zrelaksować się i odpocząć. Zapach ten koi nasze zmysły i pozwala błyskawicznie pozbyć się ciężaru czy napięcia oraz złych emocji nagromadzonych w ciągu dnia, wpłynie pozytywnie na nasz ogólny stan psychiczny oraz złagodzi stres. Ponadto zawarta w tabletkach lawenda pozwali nam na szybszą regenerację fizyczną. Tabletki do kąpieli o zapachu lawendy pomagają także w zwalczeniu bezsenności.

Tabletki do kąpieli o zapachu lila to tabletki wzbogacone aromatem lila, które nadadzą naszej skórze przyjemnego zapachu a nam pomogą szybko zapomnieć o ciężkim i nieprzyjemnym dniu.

Tabletki do kąpieli o zapachu morskim doskonale nas odprężą i szybko zrelaksują. Pomogą nam w złagodzeniu bezsenności. Zapach jaki nadadzą naszej skórze będzie nam towarzyszył przez cały dzień.

Tabletki do kąpieli o zapachu jaśminu to tabletki o bardzo delikatnym, odświeżającym i przyjemnym aromacie. Dzięki tabletkom z jaśminem, pozbędziemy się bólu pleców, zmęczenia całego ciała, sztywności stawów.

Tabletki do kąpieli o zapachu rumiankowym mogą pomóc szczególnie w stanach zapalnych skóry, a także w podrażnieniach wywołanych alergenem lub zbytnim nasłonecznieniem.

Tabletki do kąpieli o zapachu pomarańczy charakteryzują się słodkim, delikatnym zapachem. Zawarty w tabletkach wyciąg z pomarańczy pomaga w walce ze stanami depresyjnymi, z napięciem nerwowym. Łagodzi ponadto skurcze mięśni oraz pomaga w walce z bezsennością.

Wszystkie tabletki do kąpieli są dostępne w eleganckich, przezroczystych buteleczkach. Każda buteleczka zawiera 20 sztuk tabletek.

Produkt nadaje się doskonale na ciekawy prezent imieninowy lub jako dodatek do prezentu urodzinowego.

sklep gusia.pl
kup ten produkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.