W powietrzu unosi się już  świąteczna atmosfera…
Nucąc pod nosem Kolędy  zaczynamy planować wigilijne menu, biegamy po sklepach w poszukiwaniu idealnych prezentów dla najbliższych, którzy razem z nami zasiądą przy świątecznym stole, a tym którzy są daleko i nie będą mogli spędzić z nami tych wyjątkowych chwil, wysyłamy piękne kartki z życzeniami, aby wiedzieli, że o nich pamiętamy.

Bo Święta Bożego Narodzenia to przecież właśnie taki czas, który powinno się spędzić z rodziną przy stole zastawionym smakołykami, czas w którym spełniają się marzenia dzieci, z wypiekami na małych twarzyczkach rozpakowujących gwiazdkowe prezenty.

Jednak nie wszyscy mogą spędzać święta w taki sposób. Mała Paulinka, Krzyś, Nikola… mieszkają w Domu Dziecka – tam też jest choinka, Panie które starają się dać maluchom jak najwięcej ciepła…, ale nie ma Mamy, której można by pomóc w świątecznych przygotowaniach ani Taty,  któremu można by wgramolić się na barana, aby zawiesić gwiazdę na czubku choinki.

A przecież to takie same dzieci – mądre, wrażliwe, wspaniałe… dzieci,  które marzą nie tylko o prawdziwym domu, ale tez o tym aby znaleźć wśród gwiazdkowych prezentów upragnione zabawki, pójść czasem do kina, spędzić wakacje nad morzem.

Niewidomy Tomek chciałby dostać dostosowany do swoich potrzeb komputer, a Karolina i Mateusz, którzy świetnie radzą sobie na łyżwach, sprzęt do shorttrack`a. Tutaj nie wszystkie świąteczne marzenia mogą się spełnić, ale niektóre mogłyby być całkiem realne gdyby nie brak funduszy.

Z tego samego powodu dzieci  cierpiące na choroby zagrażające życiu – podopieczni fundacji MAM MARZENIE, nie zawsze mogą znaleźć pod choinką prezent, który wywołałby uśmiech na dziecięcej twarzyczce.

Ania, Zosia i Piotruś nawet nie marzą o tradycyjnym próbowaniu 9 wigilijnych potraw – są objęci programem Polskiej Akcji Humanitarnej – PAJACYK  i dzięki temu nie będą głodni w te święta, ale takich dzieci jest więcej…

Żeby im pomóc wystarczy wysłać kartkę z  życzeniami do najbliższych, wchodząc na stronę www.PocztaKartkowa.pl

Serwis świadczy nowa usługę – wystarczy wybrać kartkę z wirtualnej galerii, wpisać życzenia, określić odbiorcę…- piękny , składany karnet w eleganckiej kopercie trafi fizycznie do skrzynki pocztowej adresata. Koniec z kolejkami na poczcie – teraz można złożyć tradycyjne życzenia najbliższym nie wychodząc z domu! Każda wysłana w ten sposób kartka to dodatkowe środki na pomoc dzieciom.

Weź udział w Akcji POMAGAMY POMAGAĆ!
Wyślij kartkę ze strony www.PocztaKartkowa.pl i spełnij marzenia dzieci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *