Zagraj z dzieckiem w… życie!

Przekroczyć próg dorosłości…
Widok córeczki malującej się przed lustrem Twoją szminką albo synka biegającego po podwórku w kasku strażaka już Cię nie dziwi. W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, gdy zaczyna naśladować otaczającą go rzeczywistość, a świat człowieka dorosłego jest wielką fascynacją. Brzdące przebierają się wtedy za nauczycieli, bawią się w lekarzy, policjantów, naśladują dom…

Zabierz swoje dziecko w podróż do świata dorosłych! Zagrajcie wspólnie w „Grę w życie” marki MB. Zabawa przyniesie Wam wiele radości i uśmiechu, a malucha nauczy podejmować rozsądne i przemyślane decyzje.

Być kowalem własnego losu…
W „Grze w życie” gracze wybierają studia, rozpoczynają pracę, zakładają rodzinę, kupują domy, inwestują w akcje. Wygrywa ten, kto po przejściu na emeryturę kończy grę jako najbogatszy. Na planszy życia czekają dzieci niebagatelne wyzwania, z jakimi na co dzień boryka się dorosły człowiek. Jak potoczy się ich los?

Kto zostanie lekarzem, kto księgowym, a kto sportowcem? Kto zamieszka na farmie, a kto w przyczepie campingowej? Kto wygra na giełdzie? Komu urodzą się bliźniaki? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w trakcie gry.

„Gra w życie” marki MB przeznaczona jest dla 2-6 graczy powyżej 8 roku życia. Cena: 99-120 zł. Producent: Hasbro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *