Zaproszenia na zamówienie na każde przyjęcie

Udane przyjęcie nie może się odbyć bez zaproszonych gości. O planowanym terminie trzeba ich powiadomić z odpowiednim wyprzedzeniem, a w roli powiadomienia najlepiej sprawdzają się personalizowane zaproszenia na zamówienie.

Druk zaproszeń na indywidualne zamówienie to opcja, którą organizatorzy przyjęć wybierają coraz częściej. Tego rodzaju zaproszenia można dowolnie personalizować, dzięki czemu stają się oryginalne i niepowtarzalne.

Personalizowane zaproszenia na zamówienie pełne zalet

Na papierze matowym czy błyszczącym? Jednostronne czy dwustronne? W orientacji pionowej czy poziomej? Wybór zaproszeń oznacza konieczność podjęcia szeregu ważnych decyzji, które zaważą na ogólnym wyglądzie tej informacyjnej karty.

Personalizowane zaproszenia na zamówienie mają dużą przewagę nad swoimi gotowymi odpowiednikami – można je z łatwością dopasować do własnych wymagań pod względem koloru, formatu, wykończenia, fontu, ozdób i wszystkich innych elementów.

Tak przygotowane zaproszenie idealnie wpisuje się w motyw przewodni przyjęcia i stanowi informację dla gości, czego mogą się spodziewać. Plusem jest pełna dowolność – na zamówienie można przygotować zarówno zaproszenia tradycyjne, jak i te stylizowane w konwencji boho, romantycznej czy dziecięcej.

Dzięki temu można je zamówić na każde przyjęcie, niezależnie czy jest to ślub, chrzest, komunia święta czy urodziny dziecka.

Jak zamówić druk zaproszeń?

Ze względu na to, że zaproszenia są przygotowywane i drukowane na zamówienie, trzeba liczyć się z wydłużonym czasem realizacji. Ten wynosi zwykle od kilku do kilkunastu dni i wynika z czasu, jaki jest potrzebny na stworzenie projektu, jego zatwierdzenie oraz wydrukowanie zamówionego nakładu.

Sam proces zamówienia jest bardzo łatwy, a przeprowadzić go można przez internet, nie wychodząc z domu i siedząc w ulubionym fotelu. Wystarczy wejść na stronę https://www.drukomat.pl/zaproszenie i uzupełnić wymagane do zamówienia dane.

Cena zaproszeń zależy od zamówionego nakładu. Zwykle im więcej zaproszeń obejmuje zamówienie, tym cena jednostkowa jest niższa, a przy dużym nakładzie można liczyć na darmową przesyłkę. Później wystarczy zapłacić wskazaną kwotę i poczekać, aż kurier dowiezie zaproszenia do domu.

W dobrych drukarniach możliwe jest zamówienie personalizowanych zaproszeń w niewielkiej ilości, od 10 sztuk, dzięki czemu ten oryginalny element można pozyskać zarówno na niewielkie, jak i duże przyjęcie.

Previous post Jak poradzić sobie z żałobą?
Next post Czy znasz najciekawsze mity o opalaniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social profiles