Najnowsze poduszkowe trendy ślubne

Trendy ślubne rządzą się własnymi prawami – wiedzą o tym nie tylko konsultanci ślubni, ale również panny młode planujące swój wielki dzień w określonym okresie. W przypadku trendów ślubnych na rok 2017 szczególnie zadowolone będą te pary, które stawiają na przyjemne dla oka, jasne, pastelowe odcienie.

Planując ślub chcemy, aby wszystko było pod kontrolą – poduszki na obrączki muszą być idealne, suknia ślubna skrojona co do milimetra, a oprawa muzyczna powinna cieszyć uszy koneserów. Z tego powodu w wielu przypadkach warto zainteresować się tym, jak w danym okresie prezentują się trendy ślubne. To pozwoli znaleźć garść inspiracji czy ciekawie dobrać dodatki do naszego układanego w głowie od dawna planu.

17-poduszki-na-obraczki-3

Metaliczne dodatki

Ślub to oczywiście przede wszystkim dodatki. W tym sezonie najmodniejsze będą te metaliczne, w odcieniach złota oraz srebra. Znaleźć wśród nich możemy np. balony w takich barwach, ale również pięknie wykończone w kolorze starego złota poduszki na obrączki, świetnie prezentujące się w praktycznie każdej sytuacji. Możemy tutaj zainwestować również w ciekawie stworzone pudełko na koperty, delikatnie wykończone sprayem w dopasowanym, metalicznym odcieniu. Jeśli chcemy dodać metalicznych akcentów do zaproszeń czy innej papeterii związanej ze ślubem, mamy dwa rozwiązania. Jedno z nich to klasyczne wstążki czy nadruki w kolorze złota czy srebra. Drugie rozwiązanie jest nieco kosztowniejsze – mogą to być bowiem pamiątkowe miedzioryty, które dołączane będą dla gości do winietek.

Wszystkie odcienie różu

Prócz metalicznych dodatków modne będą praktycznie wszystkie odcienie różu – i to nie tylko w przypadku poduszek na obrączki czy kwiatów, ale również dodatków do sukni, zdobień na torcie czy kolorystyki zaproszeń. Ciepły róż połączony z bielą będzie świetnym rozwiązaniem na zimowy ślub. Pastelowy odcień różu z jasnozielonym akcentem czy miętowymi dodatkami to rozwiązanie na ślub wiosenny. Róż w różnych odcieniach z dodatkami niebieskiego czy złotego oraz kwiatowymi aplikacjami sprawdzi się na ślub organizowany w lecie. Na ślub jesienny pozostaje nam albo delikatny róż łączony z intensywnymi, bordowymi i granatowymi dodatkami, albo ciemnoróżowe zdobienie z paletą szarości, np. w formie dodatków takich jak poduszki na obrączki.

Organizacja ślubu zawsze wiąże się z koniecznością poczynienia pewnych przygotowań i ustaleń. Niektóre rzeczy, takie jak poduszki na obrączki, dekoracje w konkretnym kolorze czy biżuteria możemy nabyć już wcześniej. Inne, jak np. dodatki do sukni czy zaproszenia, muszą poczekać na właściwą chwilę.

17-poduszki-na-obraczki-4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *