Współpraca

Reklama na ERODZINA.COM

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową skierowaną do firm oraz innych portali internetowych. Lecz nim przedstawimy informacje dotyczące pełnej obsługi reklamowej na naszych łamach opiszemy krótką charakterystykę naszego Portalu oraz osób go odwiedzających.

Nasz portal powstał na początku 2005 roku jako małe przedsięwzięcie internetowe mające na celu stworzenia miejsca wspólnych spotkań młodych mam. W ciągu pierwszych trzech miesięcy utworzyliśmy małe społeczeństwo, które zobligowało nas do podjęcia pracy nad witryną z publikacjami i poradami dla każdego rodzica.

Ku naszemu zadowoleniu, strona rozwinęła się a ilość osób odwiedzających nasze skromne progi rosła w zaskakującym tempie aż do dnia dzisiejszego gdy to nadal odnotowujemy miesięczny wzrost w granicach 15-20% w stosunku do miesiąca poprzedniego, co daje nam blisko 180% w stosunku do roku poprzedniego. Tak szybki wzrost zainteresowania naszą stroną, oraz wciąż przybywające grono stałych bywalców zmusiło nas do rozwinięcia naszej oferty oraz gruntownej modernizacji naszego serwisu.

Po tych zabiegach, możemy pochwalić się wzrostem szybkości ładowania naszej strony o 27% oraz możliwością obsłużenia kilkakrotnie większego ruchu w stosunku do starej platformy informatycznej.

Ceny za reklamę są umowne i obowiązują przy małych zamówieniach. Jednocześnie wszelkie pakiety reklamowe oraz długotrwałe kampanie reklamowe są ustalane indywidualnie z każdym klientem. kontakt: dellos@wp.pl

Wpis sponsorowany

Wpis sponsorowany to świetny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców poprzez ciekawy artykuł. Akceptujemy publikacje o tematyce rodzinnej, w formie artykułu poradnikowego. W artykule mogą się znaleźć maksymalnie 2 linki. Linki dołączamy w formie dofollow.

Wszelkie publikacje reklamowe umieszczane na naszym serwisie muszą być unikalną treścią. Nie publikujemy publikacji nie unikatowych.

Roczny Pakiet Reklamowy

Roczny pakiet na łamach portalu www.erodzina.com jednego z największych Polskich Portali rodzinnych w internecie.

Co w pakiecie?

  • Banner 750x100pix góra portalu
  • Box 300x150pix prawa strona podstron portalu
  • Informacje PR publikowane w portalu + na stronie głównej Portalu
  • Wsparcie dla PR i działań reklamowych na forum
  • Utworzenie subdomeny dla klienta (możliwe utworzenie sklepu, blogu, landing page)
  • Dodawanie ciekawych produktów do działu na zakupy (do 200 produktów)
  • Linki pozycjonujące na całym serwisie

Chcesz reklamę? Napisz do nas

Redakcja:

erodzina.com
email: hello@copolecacie.pl
tel: +48 884810204

Wszelkie inne propozycje reklamy oraz ich ceny uzgadniane są indywidualnie.

Chcesz Zapłacić inne Ceny? Podaj proponowany pakiet i proponowane stawki a my zastanowimy się nad nimi.