Domowy fryzjer-stylista, czyli nowa linia do stylizacji włosów Sunsilka

Nowa linia do stylizacji włosów Sunsilk Styling powstała, by kobiety czuły się zadowolone ze swojej fryzury na co dzień.

Sunsilk Styling to pomocna dłoń stylisty, który chętnie podsunie dobrą radę i zdradzi kilka fryzjerskich sztuczek. Innowacyjne produkty Sunsilka i bezcenne podpowiedzi, zawarte na opakowaniach każdego produktu, nie tylko pomogą stworzyć i wymodelować upragnioną fryzurę, lecz także utrwalić ją w taki sposób, by wyglądała naturalnie i świeżo. Skuteczność, przyjemny zapach kosmetyków, łatwość użycia i aplikacji sprawi, że codzienna stylizacja włosów nie będzie już sprawiała kłopotów.

Linia Sunsilk Styling, składa się z 11 innowacyjnych kosmetyków, zaczynając od produktów takich jak pianki, kremy i żele, a na lakierach do utrwalania kończąc. W skład linii wchodzi wiele wariantów, które odpowiadają na konkretne potrzeby nowoczesnych kobiet. Można w niej znaleźć kosmetyki, które pomogą uzyskać naturalny wygląd fryzury, utrwalić ją, nadać włosom połysk, powiększyć lub zredukować objętość fryzury, podkreślić naturalne kręcenie lub wyeliminować efekt „puszenia się”. Jednym słowem Sunsilk Styling daje możliwość uzyskania dowolnej „kreacji” na głowie.

Silikon zawarty w kosmetykach Sunsilk Styling sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku. Nowoczesna receptura gwarantuje najlepsze właściwości utrwalające przy jednoczesnej ochronie przed negatywnym skutkiem modelowania. Unikalny skład kosmetyków umożliwia codzienne ich stosowanie. Produkty idealnie spłukują się podczas mycia.

Ogromną zaletą kosmetyków z tej linii stylingowej są opakowania – wygodny aplikator zapewnia łatwe dozowanie produktów. Dodatkowo na opakowaniach umieszczono profesjonalne porady dotyczące układania fryzury oraz pielęgnacji włosów.

Niepowtarzalny zapach, opracowany specjalnie dla linii Sunsilk Styling w niczym nie przypomina „chemicznego” zapachu produktów stylizujących. Łączy on aromat świeżego jabłka, gruszki i cytrusów z kremowym bukietem jaśminu, róży i konwalii. Dzięki temu kosmetyki te nadają się na każdą okazję.

Produkty z nowej linii Sunsilk Styling wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością potwierdzoną w licznych testach i badaniach konsumenckich. Podczas badań we Francji i w Wielkiej Brytanii nowa propozycja kosmetyków do układania i stylizacji zyskała wysokie uznanie konsumentów. Docenili oni m.in.: skuteczność produktów, łatwość użycia, niepowtarzalny zapach oraz długotrwały efekt, który zapewnia świetne samopoczucie przez cały dzień*

* Ślepe testy ilościowe przeprowadzone we Francji i w Wielkiej Brytanii (odpowiednio grupa 176 i 164 kobiet w wieku od 18 do 45 lat, które uważają, że ich włosy są trudne do ułożenia), a także ilościowe testy użytkowe przeprowadzone we Francji (354 respondentów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *