Prezent dla dziewczynki na 5-te urodziny – co kupić?

Z pozoru wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż zakup prezentu dla 5 letniej dziewczynki. W rzeczywistości jednak na naszej drodze może pojawić się sporo komplikacji, jak choćby chęć otrzymania przez dziecko zabawki, na której zakup w danej chwili nie możemy sobie pozwolić lub przedmiotu nieadekwatnego do jego wieku. W takiej sytuacji trzeba się mocno postarać, aby znaleźć ciekawą alternatywę dla wymarzonej zabawki i sprawić, że maluch tak wciągnie się w wir zabawy, że w mig zapomni o niespełnionym życzeniu i nie będzie robić awantury.

Kuchnie i akcesoria dla dzieci

Ciekawym pomysłem na prezent dla dziewczynki jest zabawkowa kuchnia. Do wyboru są kompleksowo wyposażone kuchnie oraz niewielkie zestawy kuchenne (znajdziesz je tutaj: https://brykacze.pl/kuchnie-i-akcesoria-dla-dzieci-20). Zabawa w dziecięcej kuchni ma sporo wartości edukacyjnych – dziecko uczy się przygotowywać posiłki, nakrywać do stołu, uczy się zachowywać porządek i odkładać wszystko na swoje miejsce po zaprzestaniu korzystania z danej rzeczy. A wszystko to odbywa się w kolorowej i cieszącej oczy oprawie. Możesz być pewien, że w krótkim czasie wpoisz swojemu dziecku podstawowe nawyki i zachowania. Kuchnie dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości plastiku lub drewna, zachwycają kolorystyką i niepowtarzalnym designem. Jest to doskonałe uzupełnienie dziecięcego pokoju, na które warto wygospodarować odrobinę wolnego miejsca.

Lalki i dodatki do zabawy w dom

Ulubioną zabawką każdej dziewczynki jest lalka. Każda z nich marzy aby mieć w swojej kolekcji lalki Baby Born lub Baby Annabell. Może zbliżające się urodziny to dobra okazja aby spełnić marzenie dziecka i podarować mu prezent, na który od dawna czeka? Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i postawić na interaktywną lalkę, która będzie przez zabawę uczyć. Elso z Krainy Lodu, bajkowa księżniczka czy interaktywna Masza od razu staną się najlepszymi przyjaciółkami Twojej pociechy. Jeśli chodzi o nieco młodsze dziewczynki świetnie sprawdzą się miękkie, gałgankowe lalki, które można wykorzystać także jako przytulanki do spania. Obie propozycje są dostępne tutaj: https://brykacze.pl/lalki-i-akcesoria-dla-dzieci-22. Aby zapewnić dziecku lepszą zabawę dobierz do lalki kilka dedykowanych jej akcesoriów – ubranka, buciki, wózek lub domek, a przekonasz się, że zabawy będzie co niemiara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *