Seria Holiday Look laureatem nagrody Laur Konsumenta

Godło Laur Konsumenta 2007 to projekt stworzonym przez polski rynek konsumencki. Laureaci plebiscytu wyłaniani są w oparciu o badania produktów oraz usług cieszących się największą popularnością wśród ankietowanych. Podczas przeprowadzania bezpośredniego wywiadu  "face to face" lub w wyniku sondażu telefonicznego w gospodarstwach domowych i polskich przedsiębiorstwach konsumenci wskazują produkty bądź usługi najczęściej przez nich wybierane, pozytywnie oceniane i rekomendowane innym osobom. Dzięki plebiscytowi udało się, nie tylko określić poziom powszechnej popularności produktów oraz usług na rynku polskim, ale również uzyskać  podstawowe opinie na ich temat.

LATO Z EVELINE COSMETICS
Z myślą o swoich klientach Eveline Cosmetics przygotowała na sezon letni 2007 szereg różnych atrakcji. Wczasowicze będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, koncertach i innych imprezach plenerowych sponsorowanych przez Firmę.

W specjalnych namiotach rozstawionych w Ustce, Rewalu, Pobierowie, Sarbinowie, Jastarni, Juracie, i Debkach prowadzona jest promocyjna sprzedaż kosmetyków do opalania z ze słonecznej linii Sun Care.  Klienci nie tylko  będą mogli je nabyć po atrakcyjnych cenach ale również otrzymać dodatkowe upominki takie jak: piłki plażowe, torby plażowe, kosmetyki Eveline Cosmetics, masażery, gąbki, smycze na telefon.

Producent:
Eveline Cosmetics S.A.
ul.Żytnia 19
05 – 506 Lesznowola                             

Dodatkowych informacji udziela:
Edyta Paszek
Cruso Public Relations
tel:  22/67 00 800
kom.: 0 608 466 248
e-mail: epaszek@cruso.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *