Chrzest Święty o czym pamiętać i jak zorganizować perfekcyjne przyjęcie

Chrzest Święty dziecka – pewnie zastanawiasz się od czego zacząć i jak go zorganizować? Począwszy od wyboru Rodziców Chrzestnych po dekoracje na przyjęciu. Zobacz o czym, warto pamiętać przy organizacji Chrztu.

Oczywiście, najważniejsze jest spotkanie z księdzem, wybór Chrzestnych i rezerwacja sali, ale są takie rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie Chrzcin. Jedne z nich to szatka i gromnica ,w które warto zaopatrzyć się szybciej, ponieważ w kościele będą niezbędne i nie możemy o nich zapomnieć. Możesz wybrać, czy chcesz klasyczną białą szatkę z dodatkami złota, czy z elementami różu bądź błękitu, dopasowane do płci dziecka.

Jeśli chodzi o formę szatki, to również, nie kończy się tutaj na jednym modelu: klasyczna sukienka, szatka serduszko czy szatka w kształcie rombu z obszytymi krawędziami. Samemu zdecyduj, która forma odpowiada Ci najbardziej. Szatki, zostają z nami na pamiątkę, dlatego szczególnie wyjątkowym rozwiązaniem jest spersonalizowana szatka dla maluszka, z jego imieniem. Takie szatki znajdziesz na www.Sakramento.pl.

Druga niezbędna rzecz to gromnica, dokładnie tak jak w przypadku szatki możesz zdecydować się na personalizację oraz jeden z trzech kolorystycznych dodatków: złoty, róż oraz niebieski. Gromnica z aniołkiem czy gołąbkiem to niebanalna dekoracja, która wyróżni gromnice pośród klasycznych. Wszystkie są eleganckie i efektowne, również możesz zamówić je na stronie www.Sakramento.pl .Taki komplet gromnicy i szatki, zachowany na zawsze będzie miłym wspomnieniem dla dziecka, gdy dorośnie.

Kolejna sprawa to zaproszenie najbliższej rodziny i przyjaciół, najwygodniej zrobić to za pomocą zaproszeń. Wypisując zaproszenia na Chrzest Święty, bądź zamawiając już w pełni spersonalizowane, nadasz indywidualnego charakteru a każdy gość poczuje się wyjątkowo. Stawiając na zaproszenia z wybranej kolekcji ze sklepu internetowego www.Sakramento.pl możesz skomponować całą dekoracje sali czy mieszkania.

Jedna spójna kolekcja np.Gołąbek, która cieszy się ogromną popularnością, zawsze pięknie się prezentuje i nadaje uroku podczas przyjęcia. Dobranie wszystkich elementów, stworzy cudowną aranżację, która zachwyci Twoich gości. Personalizowane czekoladki, o cudownym rozpływającym się w ustach smaku, wizytówki, które wskażą miejsca gości oraz bileciki z podziękowaniem, które dołączone do pudełeczka z imieniem maleństwa, rewelacyjnie wyglądają przy zastawie.

Drobne prezenciki w ramach podziękowania, będą miłą niespodzianką dla gości, kto nie lubi krówek czy czekoladek a do tego w tak eleganckim wydaniu. Cała kolekcja Gołąbek to połączenie klasycznego białego odcienia, ze złotem i zielenią, przy którym subtelny gołąbek wygląda po prostu pięknie.

Ostatnim dodatkiem, który zwróci uwagę wszystkich i zadba by podczas przyjęcia nawet tort był wprost stworzony na Chrzest Święty jest personalizowany topper, który możesz zamówić z imieniem dziecka i w łatwy oraz szybki sposób, umieścić go na torcie.

Na koniec, pamiętajcie o sympatycznej i pozytywnej atmosferze. Zróbcie piękne zdjęcia by maluszek, gdy podrośnie mógł zobaczyć, jak wyglądał jeden z ważniejszych dni jego życia. Mimo, że maleństwo zapewne prześpi cały dzień to należy pamiętać, że ono jest w Tym dniu najważniejsze 🙂 Produkty przedstawione w artykule są dostępne w naszym sklepie https://sakramento.pl/

Zapraszamy na zakupy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *