4 września br. będzie miała premierę książka Doroty Mirskiej-Królikowskiej CUDowne 9 miesięcy. To książka dla rodziców oczekujących na dziecko, w której specjaliści i eksperci radzą, jak zatroszczyć się o siebie i dziecko od momentu poczęcia do porodu. Co jeść, jak się leczyć, w jaki sposób pokonać stres przez 9 miesięcy?

W książce CUDowne 9 miesięcy można znaleźć nowoczesną wiedzę, bez tematów tabu, a także słowa wsparcia, dobre emocje, zrozumienie i miłość.

Jeśli nie czytałyście tej książki drogie „przyszłe” mamy, zapraszamy do udania się z nami do wnętrz książki.

A nie jest to zwykły poradnik. To zbiór krótkich opowiadań, przeżyć oraz doświadczeń autorek. To niczym dobry blog zamknięty w papierowe karty. Czyta się go naprawdę świetnie. Odrobina humoru, odrobina poradnika oraz osobiste doświadczenia.

Jest to niesamowity zbiór tematów, które pomogą wam w dobrym przebrnięciu 9 miesięcy oczekiwań na dziecko. Ale przede wszystkim to mini przewodnik jak żyć w zgodzie z własnym ja.

Książka nie jest typowym poradnikiem przyszłej mamy. To „powieść życia”, rozwój osobisty oraz pomocnik jak sprawić by czas ciąży był magiczny.

Otworzyliśmy książkę, zaczęliśmy ją wertować i przeglądać. Wszyscy w redakcji uznali, że jest to obowiązkowa pozycja na półkę.

W książce obok autorki, znajdziecie treści przygotowane przez szeroką grupę ekspertów. Wywiadów do książki udzielili m.in.: prof. Romuald Dębski, ginekologpołożnik; Ewa Janiuk i Adrianna Czaban, położne; Wojciech Eichelberger, psycholog; Małgorzata Starzec, fizjoterapeutka uroginekologiczna czy Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyk kliniczny.

Całość została ubrana w przepiękną szatę graficzną, świetne kolory oraz cudowne porady. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Szkoda tylko, że jest tak krótka… liczymy, że powstanie wkrótce kolejna część, którą będziemy mogli przeczytać.

Dajemy 10/10 punktów! Świetna pozycja wydana w 2019 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *