Wiele wskazuje na to, że już wkrótce będziecie mogli zapomnieć, drodzy rodzice, o nocnych pobudkach, o kolce i wyrzynających się ząbkach. Opieka nad Waszym maleństwem stanie się bajecznie prosta, ponieważ w księgarniach pojawią się wkrótce…Instrukcje obsługi Waszych dzieci! Poznańskie wydawnictwo Vesper przygotowało polską edycję serii, która cieszy się za oceanem ogromną popularnością. Pierwsza część, Bobas. Instrukcja obsługi, rozeszła się w niemal półmilionowym nakładzie.

Bobas instrukcja obsługi

Z okładki:
Programowałeś odtwarzacz wide, reinstalowałeś Microsoft Windows, umiesz nawet sprawdzić pocztę elektroniczną na swoim Palm Pilocie. Ale żadne z tych doświadczeń nie przygotuje cię na największy technologiczny cud świata: na nowo narodzonego bobasa.

Wskazówki i pomocnicze schematy Instrukcji obsługi bobasa krok po kroku przeprowadzają przez gąszcz najczęściej zadawanych pytań: Jaki jest najlepszy sposób przewinięcia niemowlaka? Jak sprawić, by bobas przespał całą noc? Kiedy należy przeprowadzić przegląd oseska u doktora?

Jeśli posiadacie wyższy model, albo gdy posiadane dziecko za chwilę zaktualizuje się do poziomu szkraba, sięgnijcie po drugą część: Szkrab. Instrukcja obsługi. Ta książka jest także kopalnią wiedzy: na jej stronach opisano zabezpieczenia antyszkrabowe (nieodzowne po aktualizacji: szkrab wykazuje bowiem wyższy poziom ciekawości i mobilności), instalacje zaawansowanych unkcji zachowań (mówienie „proszę”, „dziękuję”, etc.) oraz programowanie trybu snu.

Szkrab instrukcja obsługi

Z okładki:
Nareszcie! Technologiczna instrukcja obsługi szkraba dla niewtajemniczonych! Wiecie już, jak zajmować się niemowlęciem, kiedy nagle coś zaczyna się psuć: dziecko odmawia przyjmowania paliwa, krzyczy niemiłosiernie i nie chce dać się ubrać! Wszystko to oznacza, że macie do czynienia z upgradem: noworodek zaktualizował się do poziomu szkraba!

Poradnik zawierający dziesiątki szczegółowych instrukcji i pomocnych schematycznych diagramów, przynosi odpowiedzi na tysiące często zadawanych pytań: „Jak mam zareagować, kiedy szkrab wpada we wściekłość?”, „Jak mam nauczyć go pozbywania się nieczystości?”. Bez względu na złożoność waszych pytań, pomoc znajdziecie w tej książce, dzięki uprzejmości znanego pediatry doktora Bretta R. Kuhna oraz Joe Borgenichta.

Trzecia i ostatnia część serii nosi tytuł: Jak przechytrzyć dziecko. Proste sztuczki na małych uparciuchów. Pamiętajcie o jednym: Wasze dzieci mogą się bardzo złościć, gdy dowiedzą się, że zamierzacie kupić ten poradnik. Dlaczego? Które dziecko zgodzi się na to, by jego rodzic poznał odpowiedź na najtrudniejsze pytania? – „Jak sprawić, by dziecko się ubrało?”, „Jak sprawić, by dziecko pozwoliło się uczesać?”.

Jak przechytrzyć dziecko?

Wysoki poziom merytoryczny poradników gwarantują ich autorzy: są nimi lekarze, a także rodzice. Każda z książek zawiera mnóstwo porad związanych z opieką nad dziećmi. Znajdziecie w nich grafiki, które pomogą Wam w nauce przewijania i karmienia oraz innych czynności. Dowiecie się jak pielęgnować maleństwo, jak wyposażyć jego pokoik, jaki wózek jest najlepszy, etc.

Poradniki będą dostępne w księgarniach oraz salonach sieci Empik.

Wydawnictwo Vesper to oficyna z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasi autorzy, redaktorzy i tłumacze już od 13 lat tworzą z powodzeniem markę In Rock – jedno z najstarszych wydawnictw muzycznych w Polsce, którego nakładem ukazały się, m.in. pierwsza w Polsce antologia wszystkich tekstów i przekładów Stinga (2008), a także „Pink Floyd. Moje wspomnienia”, Nicka Masona. Pod szyldem „Vesper” ukazały się dotychczas takie wydawnictwa jak seria „CSI: Kryminalne zagadki”, seria literacka „Z trąbką”. Publikujemy także cieszące się wielkim powodzeniem śpiewniki z serii: „55 piosenek…”. Przebojem ostatnich miesięcy jest antologia „Absurdy PRL-u”, a także leksykon „333 popkultowe rzeczy PRL”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *