Doskonalszą metoda przechowywania komórek macierzystych

 

Od początku swojej działalności firma Cryo-Save wyróżniała się jakością oferowanych usług. Tylko w Cryo-Save standardem jest, iż próbka z komórkami macierzystymi po przejściu wszelkich koniecznych badań laboratoryjnych dzielona jest na dwie pełnowartościowe części, które przechowywane są osobno w dwóch laboratoriach zlokalizowanych w różnych geograficznie miejscach. Korzyści są oczywiste. Zwiększa się w ten sposób ich bezpieczeństwo oraz  daje możliwość dwukrotnego wykorzystania komórek macierzystych – każdej próbki niezależnie

Dzisiaj, powyższa metoda przechowywania komórek macierzystych została przez firmę  Cryo-Save udoskonalona. Dzięki zastosowaniu specjalnych  pojemników, w których przechowuje się zamrożone w ciekłym azocie komórki macierzyste, można pobrać z nich ich część, bez potrzeby rozmrażania całej próbki!

Istnieje więc możliwość aż czterokrotnego, niezależnego wykorzystania komórek macierzystych pozyskanych z pojedynczego pobrania krwi pępowinowej dziecka! Warunkiem jest oczywiście zdeponowanie ich w Europejskim Banku Krwi Pępowinowej Cryo-Save Polska.

Dodatkowe informacje można uzyskać
pod numerem infolinii 0 509 829 021
oraz na stronie internetowej: www.cryo-save.pl;
e-mail:

info@cryo-save.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *