ECCO Walkathon zazielenił Pole Mokotowskie!

Zielony napis jest uzupełnieniem kampanii, promującej trzecią już edycję największego charytatywnego spaceru na świecie, który odbędzie się 15 września  na Polu Mokotowskim w Warszawie.

Trzynaście ogromnych liter z trawy stanęło  na Polu Mokotowskim w piątek, 6 września. Przykuwający uwagę, 2,5 metrowy napis „WALKATHON 15 IX" ma celu zachęcenie Warszawiaków do wzięcia udziału w tegorocznej edycji ECCO Walkathonu – Spaceru Ludzi Dobrej Woli, który zagości na Polu Mokotowskim  w Warszawie już 15 września. Pomysłodawcą niecodziennego przedsięwzięcia jest firma ECCO Shoes Poland, organizator imprezy. Za wykonanie instalacji odpowiada agencja U-boot – Brain Shop.

"Litery z trawy to niestandardowe działania w stosunku do naszych Klientów i Odbiorców. Akcja  ta i szereg innych prowadzonych przez ECCO Shoes Poland są dowodem na innowacyjność zarówno marki ECCO, jak i jej produktów. Sam ECCO Walkathon to nie tylko spacer charytatywny, to również możliwość bezpośredniej interakcji z marką i jej produktami, to również okazja do zgłębienia filozofii i misji firmy ze skandynawskim rodowodem." – powiedział Maciej Wyrwas, Marketing & PR Manager firmy ECCO.

Ogromne litery z trawy są uzupełnieniem kampanii promocyjnej tegorocznej edycji ECCO Walkathonu, obejmującej działania public relations, reklamę i outdoor. Od początku sierpnia w telewizji TVN i TVN Style można oglądać spoty promujące ECCO Walkathon, w których do wspólnego spacerowania zapraszają Warszawiaków Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Z początkiem września kampania telewizyjna została wzmocniona spotami w stacjach radiowych – Radiu ZET i Radiostacji. W ramach działań promocyjnych patronów prasowych charytatywnego spaceru, reklamy imprezy pojawiły się w Gazecie Wyborczej, tygodniku Wprost i WiK. Internetowym partnerem akcji jest zaś portal Onet.pl. Od września działania reklamowe i PR uzupełnia outdoor, obejmujący m.in. reklamy na autobusach, citylightach i w metrze, oraz airwalle ustawione w centralnych punktach Warszawy.

ECCO Walkathon jest niepowtarzalnym przedsięwzięciem, łączącym aktywność fizyczną z pomocą potrzebującym. Uczestnicy niezwykłego spaceru mają do wyboru dwie malownicze trasy spacerowe  o długości 6 i 10 kilometrów. Za każdy przebyty kilometr firma ECCO przekazuje na konto wybranej przez uczestnika fundacji 4 złote. Fundusze zebrane podczas trzeciej edycji ECCO Walkathonu zasilą projekty realizowane przez: fundację ekologiczną WWF (projekt ochrony dorzecza rzeki Kongo, „zielonych płuc" świata), organizację Street Kids International (program „Ekonomia na ulicy", skierowany do dzieci wychowujących się na ulicach polskich miast) oraz Fundację TVN „Nie jesteś sam" (projekt zakupu sprzętu dla dzieci chorych na mukowiscydozę). Na Polach Mokotowskich na wszystkich uczestników charytatywnego spaceru czeka mnóstwo atrakcji: prezentacje projektów realizowanych przez fundacje, warsztaty hip-hopu prowadzone przez grupę Numer Raz, konkursy i spotkania z gwiazdami, a na dzieci dmuchany zamek i pyszna wata cukrowa. Imprezę poprowadzi znany z programu „Podróże z żartem" duet Dorota Wellman i Marcin Prokop, a na zakończenie dla wszystkich uczestników ECCO Walkathonu koncert zagra Kayah. Bilety do nabycie w sklepach ECCO oraz na stronie www.eccowalkathon.pl.

Dodatkowych informacji udzielają:
Pegasus Public Relations: ECCO:
Dominika Socha Maciej Wyrwas
Tel. +48 22 877 22 18 Tel. + 48 22 720 49 30
d.socha@pegasus.pl
mwy@ecco.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *