Efekt GUARANtowany na co dzień, dla każdego

Dla zapracowanych pań
Przed Tobą kolejny wypełniony po brzegi dzień. Wstajesz rano i już zastanawiasz się, jak go przetrwać. Praca, spotkania służbowe, potem aerobik lub basen, wizyta w banku, małe zakupy, a wieczorem spotkanie z przyjaciółkami. Chcesz być pełna energii  – zacznij dzień od dobrej kawy, która pobudzi Cię do życia i doda sił. Sięgnij po pobudzającą i aromatyczną Cafe Primę Guaranesę, kawę z dodatkiem guarany. Także, jeśli w ciągu wytężonego dnia pracy poczujesz, że potrzebna jest Ci chwila przerwy i zastrzyk energii, miej pod ręką słoiczek rozpuszczalnej Primy Guaranesy. W kilka minut wyczarujesz kubek aromatycznego napoju. Duet – kawa i guarana – na pewno doda Ci energii. Poczujesz orzeźwienie i wróci Ci chęć do działania, a objawy zmęczenia i znużenia znikną.


Dla przedsiębiorczych panów

Twój kalendarz na dziś pęka w szwach – 4 spotkania z klientami, biznesowy lunch, zaległy raport dla szefa, po pracy wizyta na siłowni, a wieczorem chcesz jeszcze obejrzeć mecz reprezentacji? Jeśli potrzebujesz w związku z tym dodatkowej dawki energii sięgnij po pobudzającą mieszankę kawy i guarany, czyli Cafe Prima Guaranesa.


Dla studentów

Zbliża się sesja – egzaminy, zaliczenia i testy oraz bezsenne noce. Jeśli szukasz sposobu, jak przetrwać ten trudny dla studenta czas i nie zasnąć nad ksiązką, sięgnij po kawę z guaraną. Kubek Cafe Primy Guaranesa poprawia koncentrację, pobudza do myślenia i działania. Dlatego warto sięgnąć po nią przed trudnym egzaminem.

Prima Guaranesa to recepta dla wszystkich tych, którzy potrzebują zastrzyku energii. Dla cierpliwych najlepsza będzie mielona Prima Guaranesa w wersji espresso, dla niecierpliwych Cafe Prima Guaranesa dostępna jest w wersji rozpuszczalnej

Dossier produktu:
Cafe Prima Guaranesa – Prima Guaranesa to wyjątkowa kompozycja wysokiej jakości ziaren kawy z dodatkiem guarany, która dzięki naturalnym właściwościom pobudzającym ciało i umysł, poprawia koncentrację i dodaje energii.
Prima Guaranesa dostępna jest w dwóch wariantach:
* Kawa mielona 250 g – cena 6,99
* Kawa rozpuszczalna 100 g – cena 8,99

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *