• Podwójna moc
Cafe Prima Guaranesa to wyjątkowa kompozycja wysokiej jakości kawy z dodatkiem guarany. Zalety Guarany odkryli Indianie z dorzecza Amazonki już tysiące lat temu. Teraz, aby poznać moc jej działania, nie musisz podróżować aż do Ameryki Południowej. Wystarczy, że sięgniesz po nową Cafe Prima Guaranesa,a odkryjesz jak działa niezwykły, pobudzający duet kawy i guarany. Guarana (Paullinia cupana), nazywana także darem od Boga lub eliksirem młodości, to brazylijska roślina pnąca, odkryta w XVIII wieku przez niemieckiego botanika Paulliniego. Guarana zawiera kofeinę w ilościach kilkukrotnie większych niż kawa, lecz jest dużo łatwiej przyswajalna, a tym samym łagodniejsza dla układu pokarmowego od innych postaci kofeiny. Guarana posiada właściwości stymulujące: orzeźwia, usuwa objawy znużenia i zmęczenia, poprawia czujność psychiczną, zwiększa wytrzymałość fizyczną. Co więcej, guarana poprawia kondycję psychiczną i fizyczną, ogólną wydolność organizmu oraz koncentrację.

  • Zastrzyk energii w naturalnej postaci
Sięgnij po filiżankę aromatycznej Cafe Primy Guaranesy, a poczujesz pobudzające działanie guarany i kawy. Prima Guaranesa będzie idealna na rozpoczęcie pełnego wyzwań dnia. Zadziała jak zastrzyk naturalnej energii. Przyda Ci się, jeśli masz ciężki dzień w pracy lub trudny egzamin do zdania. Pozwoli Ci sprostać wyzwaniom, jakie niesie dzień i nie zasnąć nad książką, a także poprawi Twoją koncentrację. W ciągu dnia, jeśli poczujesz się senna lub zmęczona, z powodzeniem możesz sięgnąć po kubek gorącej Primy.

  • Dla każdego coś kawowego
Prima Guaranesa dostępna jest w wersji mielonej i rozpuszczalnej. Jeśli lubisz kawę z ekspresu, możesz przyrządzić aromatyczne i energetyczne espresso. Jeśli na przygotowanie kawy możesz poświęcić dosłownie minutkę, wybierz kawę rozpuszczalną, a już po chwili będzie się mogła delektować się pobudzającym działaniem Primy Guaranesy.

Cafe Prima Guaranesa – Prima Guaranesa to wyjątkowa kompozycja wysokiej jakości ziaren kawy z dodatkiem guarany, która dzięki naturalnym właściwościom pobudzającym ciało i umysł, poprawia koncentrację i dodaje energii.
  • Prima Guaranesa dostępna jest w dwóch wariantach:
  • * Kawa mielona 250 g – cena 6,99
  • * Kawa rozpuszczalna 100 g – cena 8,99

Źródło: Informacja Prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *